کد مطلب:  66741 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمدید نشان تجاری Suikoden توسط کونامی

تمدید نشان تجاری Suikoden توسط کونامی

کونامی با تمدید نشان تجاری Suikoden، ممکن است سورپرایز خود را برای معرفی بازی جدید خود در TGS 2022 لو داده باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت کونامی، پیش از فرا رسیدن زمان برگزاری مراسم TGS 2022، نشان تجاری Suikoden را تمدید کرد.

چندی پیش بود که شرکت کونامی اعلام کرد که می‌خواهد یک نمایش جدید از بازی در دست ساخت معرفی نشده خود داشته باشد که جزو بازی‌های کلاسیک این ناشر بزرگ به حساب می‌آید. اگرچه بسیاری از هواداران انتظار داشتند تا نام بازی مشخص شود، اما کونامی نامی از بازی مورد نظر نبرد و به نظر می‌رسد که به عنوان یک سورپرایز در مراسم TGS 2022 حضور داشته باشد.

با این حال، هواداران سری بازی‌های متال گیر و سایلنت هیل، بر این باور بودند که قرار است یکی از این دو فرانچایز محبوب یا باز سازی شوند و یا یک نسخه جدید از آن‌ها در دست تولید قرار دارد. این در حالی است که برخی از منابع به ساخت یک بازی در مساحت کوچک‌تر اشاره می‌کردند. حال شرکت کونامی با تمدید نشان تجاری Suikoden، شاید به نوعی این سورپرایز خود را لو داده باشد.

کونامی در بیانیه‌ای که صادر کرده بود، اعلام کرد که یوری کاجی، صداپیشه حاضر در بازی‌های Final Fantasy، قرار است مسئولیت معرفی این بازی را داشته باشد و به همین خاطر بسیاری انتظار داشتند که عنوان در دست تولید، نسخه جدیدی از فاینال فانتزی باشد. با این حال، آقای کاجی، درون عناوین Suikoden 2 و Suikoden Tierkreis نیز نقش آفرینی کرده است.

البته از ممکن است این تمدید نشان تجاری، به نوعی ردگم‌کنی از سوی کونامی باشد تا تمامی حواس‌ها به سمت بازی Suikoden رود. اما وجود وجوه مشترک بین یوری کاجی، بازی Suikoden که آخرین عنوان آن در سال 2006 عرضه شد و بازی جدیدی که قرار است یک فرانچایز قدیمی را دوباره زنده کند، نمی‌تواند اتفاقی باشد. 

حال باید منتظر ماند و دید که در رویداد TGS 2022 که قرار است در آینده‌ای نزدیک برگزار شود، آیا نسخه جدیدی از Suikoden معرفی می‌شود یا خیر؟

: برای دریافت مشاوره درباره تمدید نشان تجاری Suikoden توسط کونامی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تمدید نشان تجاری Suikoden توسط کونامی» در کادر زیر بنویسید :

8 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید