کد مطلب: 60884 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401

تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401

مهلت ثبت نام در کنکور دکتری نیمه متمرکز سال 1401 تا 12 آذر ماه تمدید شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش، مهلت ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال 1401 که در هفته های قبل از دوشنبه 1 آذرماه تا امروز دوشنبه 8 ام آذرماه اعلام شده بود، با هدف فراهم آوری و یازی به افرادی که تا به حال برای نام نویسی در این آزمون جامع اقدام نکرده اند، تا روز جمعه 12 آذر ماه 1400 تمدید شده است.

متقاضیانی که تاکنون برای نام نویسی در این آزمون اقدام  نکرده اند تا ساعت 24 روز جمعه 12 آذرماه 1400 می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام در این آزمون  اقدام نمایند. همچنین افرادی که پیش از این فرآیند ثبت نام را به صورت ناقص طی کرده اند نیز تا 12ام آذر ماه  فرصت دارند فرم ثبت نام خود را تکمیل کنند.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام در این آزمون  فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org انجام خواهد می گیرد و متقاضیان براساس قوانین و مقررات  درج شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز می‌تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت‌نام و در آزمون مربوط به آن شرکت کنند.

در پایان لازم به ذکر است آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 با هدف جذب و پذیرش دانشجویان در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و در دو مرحله کتبی و شفاهی (مصاحبه)  برگزار می‌شود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1401»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?