کد مطلب:  65306 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وحید حیدریه قراردادش را با فولاد تمدید کرد

وحید حیدریه قراردادش را با فولاد تمدید کرد

فولادی‌ها کار تمدید با بازیکنان حاضر در اردوی تیم را آغاز کردند و وحید حیدریه که طی سه فصل اخیر در فولاد خوزستان حضور داشته قراردادش تمدید شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در ساعات ابتدایی پنج‌شنبه بود که باشگاه فولاد خوزستان از اولین خرید خود رونمایی کرد و مجید علیاری به عنوان اولین خرید جواد نکونام برای تقویت تیمش رونمایی شد.
ساعاتی بعد هم فولادی‌ها کار تمدید با بازیکنان حاضر در اردوی تیم را آغاز کردند و وحید حیدریه که طی سه فصل اخیر در فولاد خوزستان حضور داشته قراردادش تمدید شد تا این بازیکن حداقل برای یک فصل دیگر در جمع فولادی‌ها باقی بماند.
حیدریه که پس از حضور سه ساله در پیکان به پرسپولیس پیوست، نتوانست در این تیم فرصت بازی کند تا فولاد خوزستان را برای ادامه دوران بازی انتخاب کند. این مدافع چپ 29 ساله طی سه سال اخیر به‌ترتیب 27، 19 و 26 مرتبه برای فولاد خوزستان بازی کرده و یکی از بازیکنان اصلی این تیم زیر نظر جواد نکونام به شمار می‌رود.
البته شنیده می‌شود که سعید آقایی یکی از بازیکنان مورد توجه جواد نکونام برای تقویت سمت چپ خط دفاعی‌اش به شمار می‌رود و بی‌شک حیدریه برای حضور در ترکیب اصلی در فصلی که فولادی‌ها سه جام را در پیش دارند، کار سخت‌تری در پیش دارد.

نظر خود را درباره «وحید حیدریه قراردادش را با فولاد تمدید کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید