کد مطلب:  65226 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اینزاگی برای تمدید قرارداد با اینتر تا سال 2024 به توافق رسید

اینزاگی برای تمدید قرارداد با اینتر تا سال 2024 به توافق رسید

اینزاگی سال گذشته و پس از جدایی آنتونیو کونته، از لاتزیو به اینتر آمد تا هدایت این تیم را برعهده بگیرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اینزاگی سال گذشته و پس از جدایی آنتونیو کونته، از لاتزیو به اینتر آمد تا هدایت این تیم را برعهده بگیرد.
این مربی ایتالیایی عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و قهرمانی کوپا ایتالیا و همچنین سوپرکاپ ایتالیا را با پیروزی برابر یوونتوس در هر دو فینال برای این تیم به ارمغان آورد.
با این حال بسیاری از هواداران اینتر از این که این تیم نتوانست از عنوان قهرمانی‌اش در رقابت‌های سری A دفاع کند بسیار ناراحت شدند. این در حالی بود که آنها در بسیاری از هفته‌های فصل 22-2021 در صدر جدول حضور داشتند اما لغزش این تیم در هفته‌های پایانی باعث شد که میلان به جای آنها صدرنشین شده و جام قهرمانی را تنها با دو امتیاز اختلاف نسبت به رقیب همشهری از آن خود کند. 

بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی پیش از این مدعی شده بودند که تمدید قرارداد این مربی ایتالیایی به زودی به صورت رسمی اعلام خواهد شد و روزنامه گاتزتا دلو اسپورت حتی خبر داده بود که قرار است کروز سه‌شنبه این اتفاق با تشریفات ویژه‌ای از سوی مدیران اینتر انجام شود.
اینزاگی یکی از محبوب‌ترین مربیان اینتر در سال‌های اخیر بوده و پیش از این نیز توانایی‌های خودش را در فوتبال ایتالیا به اثبات رسانده بود.
این مربی پیش از پیوستن به اینتر، دو بار در زمان حضورش در لاتزیو موفق شده بود جام قهرمانی کوپا ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا را از آن خود کند. او همچنین در سال 20-2019 توانسته بود این تیم را به جمع چهار تیم صدر جدول سری A برساند.

: برای دریافت مشاوره درباره اینزاگی برای تمدید قرارداد با اینتر تا سال 2024 به توافق رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اینزاگی برای تمدید قرارداد با اینتر تا سال 2024 به توافق رسید» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید