کد مطلب:  59693 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دهمین دوره طرح تلاوت شبابالرضا(ع) برای دومین بار تمدید شد

دهمین دوره طرح تلاوت شبابالرضا(ع) برای دومین بار تمدید شد

نام‌نویسی دهمین دوره طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا (ع) برای بار دوم تا تاریخ 10 شهریور‌ماه 1400 تمدید شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نام‌نویسی دهمین دوره طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا (ع) برای بار دوم تا تاریخ 10شهریور‌ماه 1400تمدید شد.

حسین مقدم‌کیا، دبیر طرح ملی تلاوت در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: نام‌نویسی دور جدید طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا (ع) که از اواخر تیرماه آغاز شده بود تا پایان مرداد‌ماه تمدید شد اما با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران خصوصاً در روستا‌ها و شهرستان‌ها مبنی بر عدم دسترسی به اینترنت این مهلت تا 10 شهریورماه تمدید شد.

دهمین دوره طرح تلاوت شبابالرضا(ع) برای دومین بار تمدید شد
دهمین دوره طرح تلاوت شبابالرضا(ع) برای دومین بار تمدید شد

وی درباره دوره‌های طرح ملی تلاوت گفت: در دوره جدید طرح ملی تلاوت نوجوانان و نونهالان مستعد در تلاوت قرآن کریم در دو بخش دختران و پسران شناسایی و تحت آموزش و پرورش قرار می‌گیرند.

وی از همکاری دیگر‌ نهاد‌ها در اجرای این طرح خبر داد و گفت: این طرح با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برگزار می‌شود و این عزیزان کمک‌های فراوانی به دبیرخانه‌ طرح ملی تلاوت داشته‌اند.

مقدم‌کیا از فراهم شدن ساختار مناسب برای آموزش مجازی به نوجوانان و نونهالان گفت: با توجه به شیوع کرونا ساختار مناسبی برای آموزش مجازی به بچه‌ها فراهم شده و در صورتی که در یکی از شهر‌های مجری طرح ملی تلاوت امکان برگزاری دوره حضوری نباشد دوره مجازی جایگزین و به هیچ‌وجه کلاس‌ها تعطیل نمی‌شود.

دبیر طرح ملی تلاوت درباره رده‌های سنی نوجوانان حاضر در طرح گفت: دوره‌های طرح ویژه پسران 8 تا 14 سال و دختران 10 تا 15 سال برگزار می‌شود، البته دوره‌ها تا چند سال قبل فقط ویژه پسران بود اما به دلیل درخواست‌های مکرر از سال قبل دوره‌هایی ویژه دختران هم به طرح افزوده شد که ابتدا در 5 استان اجرا و امسال در همه کشور دوره‌های دختران برگزار می‌شود.

 

 علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه طرح ملی تلاوت به نشانی www.melitelavat.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر جهت نام‌نویسی اقدام کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره دهمین دوره طرح تلاوت شبابالرضا(ع) برای دومین بار تمدید شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دهمین دوره طرح تلاوت شبابالرضا(ع) برای دومین بار تمدید شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید