کد مطلب:  63895 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمدید شرایط ویژه ترخیص خودرو توقیفی تا عید فطر

تمدید شرایط ویژه ترخیص خودرو توقیفی تا عید فطر

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از ادامه ارائه تسهیلات ویژه برای ترخیص خودروهای توقیفی تا عید فطر خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، سردار محمد حسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام تمدید ارائه تسهیلات ویژه برای ترخیص خودرو های توقیفی تا پایان عید فطر 1401 گفت: با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان  و نزدیک شدن به عید فطر پلیس راهور تسهیلات ویژه ای را در خصوص ترخیص خودروهای توقیفی در نظر گرفته است.

وی در ادامه تاکید کرد: به منظور صیانت از اموال مردم، جلوگیری از ضرر و زیان، امید آفرینی و ارتقاء سرمایه های اجتماعی، ترخیص فوق العاده انواع وسایل نقلیه توقیفی  موجود در توقف‌گاههای تهران بزرگ و همچنین در سراسر کشور  با تسهیلات و شرایط ویژه ای در دستور کار پلیس راهور قرار گرفته است.

حمیدید در ادمه خاطر نشان کرد: در این طرح که در ادامه طرح قبلی است، حذف تشریفات اضافی و پیشگیری از مراجعه مکرر متقاضیان به بخش های مختلف در نظر گرفته شده و شهروندان از طریق برنامه کاربردی" پلیس من" به صورت اینترنتی و غیر حضوری می‌توانند نسبت به طی مراحل ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند. علاوه بر آن مالکین و متقاضیان ترخیص می‌توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس  + 10 نیز مراجعه کنند.

در پایان رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوصو نحوه ترخیص خودرو ها و مراخل آن این چنین توضیح داد:  از جمله این تسهیلات می‌توان به فراهم شدن شرایط ویژه ترخیص در طول اجرای طرح اشاره کرد. همچنین در این طرح فرآیند ترخیص خودروهای توقیفی به چند صورت انجام می پذیرد که در حالت اول ترخیص وسیله نقلیه با استفاده از برنامه کاربردی پلیس من و به شکل اینترنتی  و کاملا غیر حضوری و در حالت دوم ترخیص وسیله نقلیه توسط مالک یا نماینده قانونی وی از طریق مراجعه به دفاتر پلیس +10 و در  روش سوم ترخیص خودروهای توقیفی توسط متصرف قانونی از طریق مراجعه به دفاتر پلیس  +10 صورت می‌پذیرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره تمدید شرایط ویژه ترخیص خودرو توقیفی تا عید فطر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تمدید شرایط ویژه ترخیص خودرو توقیفی تا عید فطر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید