کد مطلب:  65621 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ارسلان مطهری قراردادش را با استقلال تمدید کرد

ارسلان مطهری قراردادش را با استقلال تمدید کرد

پس از جذب شهباززاده، تمدید قرارداد رمضانی و مذاکرات برای جذب کاوه رضایی، شایعات زیادی پیرامون آینده کاری ارسلان مطهری به گوش می‌رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از جذب شهباززاده، تمدید قرارداد رمضانی و مذاکرات برای جذب کاوه رضایی، شایعات زیادی پیرامون آینده کاری ارسلان مطهری به گوش می‌رسید. بسیاری از رسانه‌ها مدعی شده بودند که مطهری از استقلال جدا خواهد شد و سپاهان به دنبال جذب این بازیکن است. این اخبار در شرایطی مطرح شد که مطهری یک فصل دیگر با آبی‌پوشان قرارداد داشت.مدیران استقلال پس از مذاکره با ارسلان با او به توافق رسیدند تا قرارداد این بازیکن یک فصل دیگر نیز تمدید شود.

به گزارش آسمونی، رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره این تمدید نوشته است: تصاویری از تمدید قرارداد ارسلان مطهری مهاجم متعصب استقلال که هواداران با گل‌ها و شادی گل او خاطرات زیادی دارند. ارسلان که سابقه بازی در مقاومت، نفت تهران، پارس جنوبی جم، تراکتور و ذوب آهن را دارد، سومین فصل حضور خود در باشگاه استقلال را تجربه می‌کند و موفق شده است گل‌های مهم و تاثیرگذاری را برای این تیم به ثمر برساند. مطهری یک فصل دیگر با استقلال قرارداد داشت و با تمدید قراردادش، به‌مدت دو فصل دیگر و تا پایان فصل 1402-1403 در جمع آبی‌پوشان پایتخت ماندگار خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره ارسلان مطهری قراردادش را با استقلال تمدید کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ارسلان مطهری قراردادش را با استقلال تمدید کرد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید