کد مطلب:  43555 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تلویزیون هوآوی سپتامبر عرضه می شود

تلویزیون هوآوی سپتامبر عرضه می شود

شرکت هوآوی اگرچه به عنوان یک برند مطرح چینی شناخته می شود اما در سال های گذشته چالش های بزرگی داشته و نتوانسته در سایر بخش ها خوش بدرخشد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت هوآوی اگرچه به عنوان یک برند مطرح چینی شناخته می شود اما در سال های گذشته چالش های بزرگی داشته و نتوانسته در سایر بخش ها خوش بدرخشد. اما در مقابل به خوبی توانست بخش تلفن هوشمند را با پیشرفت همراه سازد و محصولاتی قابل توجه عرضه دارد.تاکنون شایعاتی پیرامون تلویزیون هوشمند هوآوی منتشر شده که نشان می دهد این برند چینی در سپتامبر سال جاری اولین تلویزیون هوشمند خود را معرفی می کند. احتمالا با معرفی در سپتامبر باید شاهد عرضه آن در همین ماه نیز باشیم. Yu Chengdong مدیر بخش محصولات مصرفی هوآوی اظهار داشت که این کمپانی نمی خواهد به رقیب دیگر برندها در زمینه لوازم خانگی تبدیل شود. اما تلویزیون هوشمند بزرگ در برنامه تولید کمپانی قرار دارد و در آینده نزدیک نیز عرضه خواهد شد.گفته می شود تلویزیون مورد اشاره شباهتی به مدل های فعلی نداشته و باید آن را یک محصول برجسته دانست. گزارش می گوید هوآوی از آنجایی که قصد ورود به صنایع لوازم خانگی ندارد، تلویزیون هوشمند آن نیز متفاوت از تلویزیون های نسل فعلی خواهد بود.

این گزارش می افزاید که سطح هوشمندی تلویزیون هوآوی بیش از سایر تلویزیون های نسل جدید است. گزارش افزوده که از ویژگی های تلویزیون باید به وضوح 8کی، هوش مصنوعی و کیفیت رنگ بالا اشاره کرد. گذشته از آن باید بیان داشت که سامسونگ تامین کننده پنل نمایشگر تلویزیون هوآوی خواهد بود و حتی برای مقاصد قیمتی بالا نیز در نظر گرفته نخواهد شد. گفته شده این شرکت می خواهد در همکاری با شرکت های چینی  BOE و Huaxing مدل LCD تلویزیون خود را در بازارها با قیمت ارزان عرضه کند. مشخص نیست آیا مدل LCD در کار خواهد بود یا خیر. همچنین این گزارش می افزاید که هوآوی مدل های 55 و 65 اینچی را در ماه های می و آگوست راهی بازار می کند.

اما در بخش دیگر گفته شده باید در سپتامبر امسال شاهد عرضه تلویزیون های هوشمند جدید هوآوی باشیم. به نظر می رسد هوآوی اهداف دیگری به جز بازار لوازم خانگی را هدف قرار داده و صرفا نمی خواهد یک تولیدکننده معمول به شمار رود. پیشتر گزارشی منتشر شد که نشان می داد این شرکت به دنبال توسعه تلویزیون 5G بوده و باید آن را از اولین شرکت های توسعه دهنده چنین تلویزیونی به شمار آورد.

در حال حاضر فناوری 5جی چندان فراگیر نشده و کمتر دستگاهی را شاهد هستیم که به پشتیبانی از آن بپردازد. بنابراین ورود تلویزیون 5G به بازار آن هم توسط هوآوی بسیار عجیب خواهد بود. زیرا انتظار داریم سامسونگ و ال جی به عنوان بازیگران اصلی این عرصه وارد کار شوند. به هر حال جزئیات کافی نیست و نمی توان به جزئیات بی اساس از سوی منابع غیررسمی پرداخت.در اخباری مرتبط ایالات متحده هوآوی را به دلیل جاسوسی تحریم کرده، از این رو گوگل نیز مجوز اندروید برای دیوایس های آینده هوآوی باطل کرده است. این طور پیداست این شرکت به دنبال تولید محصولات مختلفی بوده و نمی خواهد اتکایی به دیگر شرکت ها از جمله امریکیایی ها داشته باشد.

نظر خود را درباره «تلویزیون هوآوی سپتامبر عرضه می شود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید