کد مطلب:  59486 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جاده هراز همچنان مسدود است

جاده هراز همچنان مسدود است

رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران-ساری گفت: محور هراز برای پاکسازی گل و لای ناشی از سیلاب شب گذشته و بررسی وضعیت ایمنی همچنان مسدود است و تلاش برای بازگشایی اد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به گزارش آسمونی؛ سید محسن هاشمی، رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران با اشاره به مسدود شدن محور هراز  در شب گذشته براثر سیلاب اظهار داشت: تلاش برای پاکسازی این مسیر و تأمین ایمنی توسط راهداران ادامه دارد.

او در مورد وضعیت تردد در دیگر محورهای استان عادی و روان بیان کرد و گفت: از نظر جوی نیز احتمال وقوع بارش باران در محورهای کوهستانی وجود دارد از این رو از کاربران تقاضا داریم در تردد از محورهای به مقررات ایمنی توجه داشته باشند.

وی یادآور شد: همکاران ما در اداره راهداری در حال تلاش هستند که محورهایی را که دچار ریزش سنگ و یا سیلاب شدند را پاکسازی و مسیرها را برای تردد ایمن برقرار کنند.

لازم به ذکر است که پدیده سیلاب در جاده های مازندران تبدیل به یک معضل استانی شده است. روز گذشته عادل مصدق، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، در خصوص وضعیت تردد در محور هراز اظهار داشت: با توجه به اینکه محدوده‌های تونل 6، پنجاب و پیچ شیطان در محدوده استان مازندران به علت وقوع سیلاب و ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود می‌باشد فعلاً محور جایگزین به سمت مازندران از سمت شرق تهران فیروزکوه است.

 

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره جاده هراز همچنان مسدود است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جاده هراز همچنان مسدود است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید