کد مطلب:  65134 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تقلب دانش آموز و راهی شدن او به بیمارستان

تقلب دانش آموز و راهی شدن او به بیمارستان

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد از شروع فصل امتحانات، 15 دانش آموز متقلب شناسایی شدند و تمام امتحاناتشان صفر شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، این روزها امتحانات نهایی دانش آموزان در حال اتمام است. اما از روز اول امتحانات، افراد کلاهبردار و سودجو به سمت دانش آموزان آمدند و اظهار داشتند که از سوالات امتحانات نهایی اطلاع دارند. آنها کاری کردند که دانش آموزان به سمت تقلب بروند و با این کار سود و منفعتی را به دست آورند.

افراد سودجو مبالغی از 80 هزار تومان تا 240 هزار تومان برای هر امتحان از دانش آموزان می گرفتند تا سوالات را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

  • و اما دانش آموزی که تقلب باعث راهی شدن او به بیمارستان شد:

در امتحان نهایی 19 خرداد، هنگام برگزاری امتحان، صدای سوت به صورت دائم در محل حوزه امتحان می پیچد! مراقبان مدتی به دنبال صدای سوت می روند و سرانجام متوجه می شوند که این صدا از گوش یکی از دانش آموزان شنیده می شود!

دانش آموز به منظور اینکه مراقبان به روش تقلب او پی نبرند می گوید که پشه وارد گوشش شده و احتمالاً صدای پشه است. اما در نهایت گوش دانش آموز دچار خونریزی می شود و مسئولان حوزه امتحانی، این موضوع را به اورژانس اطلاع می دهند.

اورژانس، دانش آموز را به بیمارستان منتقل می کند و پس از بررسی، مشخص می شود که در گوش دانش آموز یک گیرنده دیجیتالی بسیار ریز کار گذاشته شده که برای تقلب این کار را کرده است. این گیرنده دیجیتالی به خاطر اینکه در گوش دانش آموز جابجا شده بود باعث صدای سوت مکرر شد و برای دانش آموز گران تمام شد.

به گفته یکی از مسئولین آموزش و پرورش تهران: «حال این دانش‌آموز خوب است و مشکل شنوایی ندارد اما نمره این دانش‌آموز به دلیل تقلب صفر شد!»

: برای دریافت مشاوره درباره تقلب دانش آموز و راهی شدن او به بیمارستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تقلب دانش آموز و راهی شدن او به بیمارستان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید