کد مطلب:  63431 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تقدیر مادر کودک اوتیسمی از پیگیری دستگاه قضایی

تقدیر مادر کودک اوتیسمی از پیگیری دستگاه قضایی

مادر کودک اوتیسمی که روز کذشته ویدیویی از هتاکی و بی احترامی به او در فضای مجازی منتشر شده بود از پی گیری های سریع دستگاه فضایی برای دستگیری متهم تشکر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن فردی به بهانه پارک کردن یک خانم در محل پارک ویژه معلولان در حالی که فرزند اوتیسمی او نیز در ماشین همراهش بوده با وی برخورد نامناسبی کرده و علاوه بر توهین به این خانم به وسیله نقلیه او هم آسیب می‌رساند.

پس از انتشار این ویدیو دادستان تهران بلافاصله دستور پیگیری فوری موضوع را صادر کرد و با پیگیری فوری قضایی، راننده توهین کننده بازداشت شد و برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

در ادامه اما مادر کودک اوتیسمی در واکنش به بازداشت فرد توهین کننده گفت: همه به من می‌گفتند که برای پیگیری این موضوع حداقل سه تا چهار ماه دوندگی دارم؛ و این برایم جای تعجب داشت که ظرف 24 ساعت این شخص شناسایی شد و به دادسرا آمد. از آقای صالحی، دادستان تهران تشکر می‌کنم. هیچ وقت فکرش را نمی‌کردم به این سرعت درباره این موضوع اقدامات لازم صورت گیرد.

در پایان وی با اشاره به بیانات فرد خاطی و ابراز ندامت و پشیمانی از کار خودخاطر نشان کرد: اگر اقدام فوری دادستانی تهران نبود حالا حالاها پرونده من در دادسرا و کلانتری بود.  بحث و مشاجره و بعد آنچه در تصویر گویاست صرفا در مورد پارک کردن ماشین پیش آمد.

: برای دریافت مشاوره درباره تقدیر مادر کودک اوتیسمی از پیگیری دستگاه قضایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تقدیر مادر کودک اوتیسمی از پیگیری دستگاه قضایی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید