کد مطلب:  65199 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش تقاضا برای خودروی الکتریکی در امارات متحده عربی

افزایش تقاضا برای خودروی الکتریکی در امارات متحده عربی

با افزایش قیمت نفت در ماه‌های اخیر تقاضا برای خودروهای الکتریکی در امارات متحده عربی بالا رفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با افزایش قیمت نفت در ماه‌های اخیر تقاضا برای خودروهای الکتریکی در امارات متحده عربی بالا رفته است. نکته جالبی که در امارات برای خرید خودروهای الکتریکی وجود دارد این است که بانک‌‌ها برای افرادی که قصد خرید یکی از آن‌ها را دارند وام کم‌بهره می‌دهند و دولت امارات هم شهروندان خود را تشویق به استفاده از این خودروها می‌کند. شرکت New Auto یکی از شرکت‌های اماراتی است که در کار واردات خودروهای برقی از برندهای مختلف مثل فولکس‌واگن، هیواندی و کیا است. به گفته رئیس این شرکت، هم‌اکنون در بازار خودروی امارات تقاضای بسیار زیادی برای خودروهای برقی وجود دارد و حدود 200 درصد افزایش یافته است.‌

طبق یک نظرسنجی، حدود 52 درصد اماراتی‌ها قصد دارند به‌خاطر افزایش قیمت سوخت به‌زودی یک خودروی برقی یا هیبریدی بخرند. 25 درصد نیز گفته‌اند که منتظر مدل‌های جدیدتر خودروهای برقی هستند و 14 درصد گفته‌اند که اخیرا یک خودروی معمولی خریده‌اند اما آرزو داشتند که یک‌ خودروی برقی داشته باشند.

قیمت سوخت در امارات به‌تازگی رکورد تازه‌ای به ثبت رسانده است و نسبت به ماه ژانویه 2022 حدود 56 درصد افزایش یافته است. با شروع جنگ اوکراین و روسیه، قیمت نفت افزایش قابل‌توجهی یافته است و این‌ موضوع روی قیمت سوخت خودرو نیز تاثیر گذاشته است.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش تقاضا برای خودروی الکتریکی در امارات متحده عربی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش تقاضا برای خودروی الکتریکی در امارات متحده عربی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید