کد مطلب:  59515 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تقابل دو سرمربی استقلالی در فینال جام حذفی

تقابل دو سرمربی استقلالی در فینال جام حذفی

با کامبک استقلال مجیدی در برابر گل گهر و همچنین برد خوب فولاد نکونام در مقابل ملوان، دو استقلالی سابق در قامت سرمربی فینال جام حذفی را برگزار خواهند کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شب گذشته دو فینالیست جام حذفی مشخص شدند تا دو استقلالی سابق که با کمک هم آخرین قهرمانی استقلال لیگ را در اهواز و با پنالتی روی مجیدی و ضربه نکونام در فصل 92-93 برابر فولاد رقم زدند،این بار در قامت سرمربی این دو تیم در مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

مجیدی و نکونام در دو فصل اخیر دوبار رو در روی هم قرار گرفتند که دستاورد هر کدام یک برد در زمین خودشان بود. حال این بار برای سومین بار و در نقش جهان اصفهان و در مهمترین بازی این فصل استقلال و فولاد به مصاف هم می روند. نبردی که حساسیت بالایی برای این دو هم بازی قدیمی دارد.

استقلال در بازی برگشت فصل قبل در اهواز و در حالی که با یک گل از فولاد پیش بود با اخراج علی کریمی و عارف غلامی و فرهاد مجیدی با نتیجه دو بر یک مغلوب فولاد شد تا مجیدی با انتشار پستی در اینستاگرام به تیم تحت نظر نکونام بتازد.

این دو، برای بار دوم و این بار در بازگشت مجدد مجیدی به استقلال در تهران به مصاف هم رفتند که با گل دقایق آخر ارسلان مطهری از روی نقطه پنالتی، مجیدی موفق به شکست تیم نکونام شد که با کنایه های نکونام در مصاحبه بعد از بازی همراه شد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره تقابل دو سرمربی استقلالی در فینال جام حذفی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تقابل دو سرمربی استقلالی در فینال جام حذفی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید