کد مطلب: 60688 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مصاف تیم ملی با سوریه/ چالش های پیش روی اسکوچیچ ادامه دارد؟

مصاف تیم ملی با سوریه/ چالش های پیش روی اسکوچیچ ادامه دارد؟

احتمال ایجاد تغییرات در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل سوریه نسبت به آخرین دیدار ملی پوشان وجود دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه مرحله گروهی انتخابی جام جهانی 2022 قطر عصر امروز در اردن به مصاف تیم فوتبال سوریه خواهد رفت. آخرین بازی تیم ملی ایران هفته گذشته با تیم ملی لبنان بود که در این بازی عجیب ملی‌پوشان کشورمان در حالی به پیروزی رسیدند که تا دقیقه 91 با یک گل از میزبان خود عقب بودند اما 5 دقیقه اوقات تلف شده دو بار موفق به گلزنی شدند تا دشوار ترین پیروزی خود را در این مسابقات به دست آورند.

با وجود اینکه ایران این بازی حساس را با چاشنی شانس و زحمت زیاد بازیکنان برد و توانست جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کند اما کیفیت بازی تیم ملی در این دیدار با انتقادهایی مواجه شد و حتی این انتقادات دامن بازیکنان تیم ملی ایران را هم گرفت.

اسکوچیچ که همچنان مهدی طارمی را به دلایل انضباطی در اختیار ندارد، برای این بازی علیرضا جهانبخش را نیز به دلیل محرومیت در اختیار ندارد تا وی مجبور به ایجاد تغییراتی در ترکیب خود نسبت به دیدار قبلی مقابل لبنان اعمال کند؛ همچنین این  احتمال نیز وجود دارد که سامان قدوس هم بار دیگر از ترکیب اصلی ملی‌پوشان خارج شود.

اللهیار صیادمنش، کاوه رضایی، احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد بازیکنانی هستند احتمال حضورشان در ترکیب اصلی مقابل سوریه وجود دارد اما این احتمال وجود دارد که  یک یا دو نفر از این بازیکنان در لیست 11 نفره تیم ملی برای دیدار مقابل سوریه به کار گرفته شوند.

همچنین با توجه به شرایط علیرضا بیرانوند ممکن است  اسکوچیچ در این بازی از امیر عابدزاده به عنوان سنگربان تیم ملی در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند.

دیدار تیم‌های ایران و سوریه از ساعت 19:30 امروز سه شنبه به وقت تهران در کشور اردن آغاز می‌شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «مصاف تیم ملی با سوریه/ چالش های پیش روی اسکوچیچ ادامه دارد؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?