کد مطلب:  60011 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استقلال - الهلال؛ تقابل بزرگان آسیا

استقلال - الهلال؛ تقابل بزرگان آسیا

استقلال بعد از صعود از گروه مرگ به عنوان تنها تیم گروه ، دوباره به سخت ترین رقیب ممکن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، امشب و در قالب مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، استقلال در برابر تیم الهلال عربستان قرار خواهد گرفت. آنها با صعود از گروه مرگ در منطقه غرب آسیا و حذف الاهلی در عربستان، الدحیل قطر و الشرطه عراق به عنوان تیم اول به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا رسیدند.اما در دور بعد و براساس فرمت جدید باید در مقابل تیم الهلال عربستان قرار بگیرند.


در نقطه مقابل اما الهلال یکی از بهترین تیم های عربستان سعودی و آسیا در گروه خود بعد از استقلال تاجیکستان و به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی صعود کرد تا در فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا رقیب استقلال ایران شود. این بازی قطعا نبردی بزرگ و تاریخی در آسیا خواهد بود. این دو تیم  با پنج عنوان قهرمانی در مهمترین تورنمنت باشگاهی  آسیا که سه تای آن متعلق به تیم عربستانی که سبب حضور این تیم در رده اول و استقلال با دو قهرمانی در آسیا در رده دوم بهترین های آسیا در منطقه غرب آسیا هستند و همین موضوع حساسیت این بازی را دوئ چندان کرده است.

 در 13بازی گذشته بین این دو تیم، تیم الهلال 6 برد و استقلال  5 برد به دست آورده است و دو دیدار نیز در جام باشگاه های آسیا و جام در جام آسیا به ضربات پنالتی کشیده شده است که در هر دو دیدار الهلال برنده از زمین خارج شده است.
اما در 4 دیدار اخیر دو تیم 3 دیدار با برتری  استقلال و الهلال تنها یک بار موفق به شکست تیم استقلال شده است

الهلال هزینه ی زیادی کرده اند و  از کادر فنی تا بازیکنان تاپ اروپایی را جذب کرده اند، استقلال هم مثل همیشه در فصل نقل و انتقالات بهترین های خودش را از دست داده است. رشید مظاهری، محمد نادری، هرویه میلیچ ، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی ، شیخ دیاباته ، داریوش شجاعیان و مهدی قایدی بازیکنانی بودند که در صعود این تیم از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا تاثیر زیادی داشتند و  به دلایل مختلف از تیم استقلال جدا شده اند.


مجیدی که بعد ازسومین بازگشتش به تیم استقلال، اشتباهات دو فصل قبل خود را تکرار نکرد و برابر مشکلات و عدم انسجام اعضای هیئت مدیره و خودش مقاومت کرد؛ انگیزه زیادی برای پیروزی در برابر الهلال برای جبران دو جام از دست رفته دارد. 

: برای دریافت مشاوره درباره استقلال - الهلال؛ تقابل بزرگان آسیا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «استقلال - الهلال؛ تقابل بزرگان آسیا» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید