بازگشت جشنواره فیلم فجر به برج میلاد | آسمونی
کد مطلب: 61846 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تغییر نظر ناگهانی سازمان سینمایی؛ بازگشت جشنواره فیلم فجر به میلاد

تغییر نظر ناگهانی سازمان سینمایی؛ بازگشت جشنواره فیلم فجر به میلاد

در جلسه مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و رئیس سازمان سینمایی کشور و دبیر جشنواره، خانه جشنواره به برج میلاد برگشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، در پی نشست مشترک محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، امین توکلی‌زاده معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر خانه جشنواره به برج میلاد برگزار خواهد شد.

بر اساس تعاملات بین شهرداری با سازمان سینمایی و قول مساعد مبنی بر حل مشکلات مربوط به محل برگزاری جشنواره در برج میلاد به طور شبانه روزی از سوی همکاران شهرداری، برج میلاد و موسسه سینما شهر نسبت به رفع اشکالات و فراهم شدن شرایط زیر ساختی خانه جشنواره چهلم به میلاد باز خواهد گشت.

محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی با تاکید بر لزوم همگرایی مراکز و دستگاه‌های مختلف فرهنگی در برگزاری افتتاحیه جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: فجر ظرفیت بی بدیل سینمای ایران و جشن‌های انقلاب است. جشنواره فیلم فجر گرانیگاه سینمای ایران است و با برگزاری با شکوه این رویداد زمینه‌های لازم برای شکوفایی سینمای ایران فراهم آوریم.

امین توکلی زاده، معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران، ضمن اعلام آمادگی شهرداری برای تامین شرایط مورد نیاز میزبانی و رفع اشکالات عنوان کرد: با همکاری این مجموعه و تعامل با همکاران سازمان در موسسه سینما شهر به زودی موارد مطرح شده برای استانداردهای برگزاری حل می‌شود.

مسعود نقاش‌زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر نیز این رویداد را یک اتفاق مهم سینمایی اعلام کرد و گفت: از تمام نهادها همکاری همدلانه را برای اجرای هرچه بهتر جشنواره فیلم فجر خواستارم. کرونا در دو سال اخیر شرایط را برای سینمای ایران و مدیران فرهنگی بد تلخ کرده است، برخی از امکانات سینمایی در این دوران دچار اختلال شده و نیاز است تمام دستگاه‌ها برای رفع این مورد وارد عمل شوند.

در پایان لازم به ذکر است که شامگاه یکشنبه 26 دی‌ماه 1400، روابط عمومی جشنواره چهلم فیلم فجر پردیس سینمایی چارسو را به‌عنوان گزینه نهایی خانه جشنواره معرفی کرده بود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تغییر نظر ناگهانی سازمان سینمایی؛ بازگشت جشنواره فیلم فجر به میلاد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تغییر نظر ناگهانی سازمان سینمایی؛ بازگشت جشنواره فیلم فجر به میلاد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?