مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63374 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دلایل ساخت بازی The Witcher 4 بر روی موتور بازی سازی Unreal Engine 5

دلایل ساخت بازی The Witcher 4 بر روی موتور بازی سازی Unreal Engine 5

اعضای CD Projekt Red از دلایل تغییر موتور بازی سازی خود به آنریل انجین 5 می گویند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، روز گذشته یک توئیت توسط اکانت رسمی آنریل انجین منتشر شد که در ادامه توسط سی دی پراجکت رد به سرعت ریتوئیت شد. در این توئیت از دلایل سی دی پراجکت رد برای ساخت سری جدید The Witcher با موتور آنریل انجین 5 صحبت شده است.

مدیر ارشد فناوری سی دی پراجکت رد، آقای پاول زاودنی در خصوص دلایل تغییر موتور بازی سازی خود از RedEngine به آنریل انجین 5 گفت:

موتور آنریل انجین 5 به دلیل توانایی در پشتیبانی از بازی های جهان باز بود که توجه مارا به خودش جلب کرد. این یک فصل تازه را برای ما باز می کند، جایی که ما واقعا می خواهیم ببینیم که چگونه توانایی های ما در ساخت یک عنوان جهان باز، با قابلیت و توانایی مهندسی شرکت اپیک [موتور بازی سازی آنریل انجین 5] ترکیب می شود.

کارگردان هنری بازی سی دی پراجکت رد، جیکوب نپیک، بعد از اشاره به شرکت اپیک گیمز گفت:

این واقعیت که تیم های بازی سازی بسیاری در حال استفاده از موتور آنریل انجین 5 هستند، باعث ایجاد نقطه نظرات متعددی در زمینه طراحی ابزارها شده است و این باعث می شود که این ابزارها بسیار توانمند و چابک ظاهر شوند.

طبق گفته های اعظای سی دی پراجکت رد، می توان دلایل تعویض موتور بازی سازی را این گونه برداشت کرد که با ورود به نسل نهم، استفاده از موتورهای بازی سازی گذشته می توانست یک قدم رو به عقب باشد و با توجه به تکنولوژی و توانمندی موتور بازی سازی آنریل انجین 5، استفاده از آن به نوعی نه تنها از لحاظ جلوه های بصری می تواند باعث پیشرفت چشمگیر شود، بلکه مراحل توسعه بازی را تا حدی زیادی راحت تر خواهد کرد.

کارگردان بازی، آقای زیسون سلاما، با اشاره به آنکه برای ساخت یک بازی جهان باز باید از موتور بازی سازی استفاده کرد که توانایی اداره و پشتیبانی از متغیرهای مختلف را داشته باشد گفت:

یک نکته ای که بسیار مهم است در ذهنمان داشته باشیم این است که یک عنوان جهان باز در برابر یک بازی خطی، ممکن است دچار مشکلات بیشتری شود و سناریوهای در نظر گرفته شده باید بسیار بیشتر از یک عنوان خطی باشد و به یکدیگر مربوط شوند. بازیکنان باید بتوانند به هر مسیری که دلشان میخواهد بروند. باید بتوانند موارد را آنطور که علاقه دارند بررسی و کنترل کنند. به طور خلاصه می توان گفت که باید یک محیط پایدار وجود داشته باشد که بتوان این تغییرات را ایجاد کرد.

ساخت سری جدید بازی ویچر هفته قبل به صورت رسمی تایید شد و با انتشار یک تصویر از مدال تیزگوش، مشخص شد که این سری جدید قرار است به مکتبی جدید از دنیای ویچرها اشاره کند. با توجه به آنکه هیچ تیزر، تریلر و یا نمایشی کلی از بازی انجام نشده است می توان در نظر داشت که این بازی در حال حاضر در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد.

در انتها لازم به ذکر است که کارگردان بازی، آقای جیسون سلاما اعلام کرده است که از هر گونه کرانچ در ساخت عنوان جدید دنیای ویچر جلوگیری خواهد کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره دلایل ساخت بازی The Witcher 4 بر روی موتور بازی سازی Unreal Engine 5 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دلایل ساخت بازی The Witcher 4 بر روی موتور بازی سازی Unreal Engine 5» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید