طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار مجلس | آسمونی
کد مطلب: 58974 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار امروز مجلس

طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار امروز مجلس

نمایندگان مجلس در جلسه امروز طرح تغییر ساعت رسمی کشور را مورد بررسی قرار می‌دهند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس ساعاتی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور 201 نماینده آغاز شد.

طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار امروز مجلس
طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار امروز مجلس

طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، طرح الحاق یک تبصره به قانون بیمه محصولات کشاورزی و لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر از جمله دستور کارهای جلسه امروز مجلس است.

نمایندگان در ادامه طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل، طرح تغییر ساعت رسمی کشور و طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان را نیز مورد بررسی قرار می‌دهند.

گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی مغایرت‌های قانونی در نحوه انتخاب و انتصاب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز در دستور کار جلسه امروز مجلس قرار دارد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار امروز مجلس فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار امروز مجلس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?