کد مطلب:  63268 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تغییر زمان و مکان مسابقه هالک ایرانی و مارتین فورد

تغییر زمان و مکان مسابقه هالک ایرانی و مارتین فورد

بر اساس اخبار منتشر شده در فضای مجازی زمان برگزاری مسابقه میان مارتین فورد انگلیسی و سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی تغییر پیدا کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، روز گذشته قرار بود مسایقه ای میان سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی و مارتین فورد انگلیسی معروف به ترسناک ترین مرد روی زمین برگزار شود اما به دلایل نا معلومب این دیدار لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شده است.

سازمان بوکس استار که برگزار کننده این مسابقه بزرگ می باشد اعلام کرده است که دیدار میان سجاد غربی و مارتین فورد که قرار بود در 2 آپریل 2022 مصادف با 13 فروردین 2022 برگزار شود، کنسل شده است و برگزاری این مسابقه به تاریخ 30 آپریل 2022 مصادف با 10 اردیبهشت 1401 منتقل شده است.

در خصوص محل برگزاری این دیدار حساس نیز اطلاعات جدیدی منتشر شده است و بر اساس اعلام همین سازمان برگزار کننده، این مبارزه قرار است که در ورزشگاه 20 هزار نفری O2 شهر لندن برگزار شود.

بر اساس گزارشی از نشریه SportBible  این دو ورزشکار تا به حال در هیچ رشته رزمی مسابقه رسمی نداشته اند اما مارتین فورد انگلیسی علاوه بر فعالیت در عرصه بدنسازی چندیدن سال است که در MMA تمرین می کند.

قوانین مسابقه میان این دو نفر نیز بر اساس آنچه که از سوی انجمن حرفه ای بوکس اعلام کرده است 4 راند دو دقیقه ای خواهد بود و این مبارزه در یک ربینگ به مساحت 24 فوت مربع برگزار خواهد شد و همچنین داوران نیز از کنار رینگ به قضاوت این بازی خواهند پرداخت.

این دو پیش از این در فرودگاه دبی با یکدیگر رو در رو شده بودند و بر اساس ویدیو های منتشر شده از این رویارویی مارتین فورد با یک فشار کوچک سجاد غربی را نقش بر زمین می کند. این ویدیو در رسانه های داخلی و فضای مجازی واکنش های زیادی را به همراه داشت.

در پایان لازم به ذکر است که بر اساس قوانین انجمن حرفه ای بوکس در صورتی که در جریان مسابقه یکی از حریفان نتواند دیگری را ناک اوت کرده یا داور وسط مسابقه را متوقف نکند، در پایان راند چهارم داوران برنده را اعلام خواهند کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره تغییر زمان و مکان مسابقه هالک ایرانی و مارتین فورد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تغییر زمان و مکان مسابقه هالک ایرانی و مارتین فورد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید