کد مطلب:  65701 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعویق زمان انتشار بازی Forspoken تا سال 2023

تعویق زمان انتشار بازی Forspoken تا سال 2023

عرضه بازی Forspoken به سال 2023 میلادی موکول شده است و این بازی قرار است در تاریخ 24 ژانویه 2023 عرضه شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، طبق اعلام رسمی یوبیسافت، عرضه بازی Forspoken تا سال 2023 به تعویق افتاده است.

بازی Forspoken، یک بازی سوم شخص نقش آفرینی است که در سال 2020 معرفی شد. این بازی توسط استودیو Luminous Productions در حال ساخت قرار دارد و در ابتدا قرار بود در تاریخ 11 اکتبر 2022 میلادی عرضه شود. این در حالیست که یوبیسافت، انتشار این بازی را تا تاریخ 23 می 2022 به تعویق انداخت.

حال طی آخرین اخبار منتشر شده، یوبیسافت برای بار دوم عرضه بازی Forspoken  را به تعویق انداخته است و این بازی قرار است در 24 ژانویه 2023 میلادی (4 بهمن 1401)، منتشر شود. در بیانیه ای که در توئیتر منتشر شده است، آمده است:

بر اساس نتایجی که از گفت و گوها با شرکای کلیدی بدست آمده است، ما این تصمیم استراتژیک را گرفته ایم که زمان عرضه بازی Forspoken را به تاریخ 24 ژانویه 2023 معوق کنیم.

همچنین در این بیانیه، یوبیسافت با اشاره به اینکه تمامی جوانب بازی تکمیل شده است و مراحل توسعه بازی در آخرین مراحل خود قرار دارد، از طرفداران بازی به خاطر صبر آنها تشکر کرده است و اعلام کرده است که در طول فصل تابستان، اطلاعات بیشتری را از بازی Forspoken  منتشر خواهد کرد.

عنوان Forspoken قرار است سرنوشت دختری به نام Frey را نشان دهد که به دنیایی ناشناخته وارد می شود و باید با استفاده از قدرت های جادویی جدیدی که به دست آورده است، در برابر دشمنان بازی مقابله کند و جان سالم به در ببرد. این بازی قرار است برای کنسول پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی عرضه شود.

: برای دریافت مشاوره درباره تعویق زمان انتشار بازی Forspoken تا سال 2023 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تعویق زمان انتشار بازی Forspoken تا سال 2023» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید