کد مطلب:  62758 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعلیق پروانه فعالیت 15 هزار راننده تاکسی واکسن نزده

تعلیق پروانه فعالیت 15 هزار راننده تاکسی واکسن نزده

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از تعلیق پروانه فعالیت 15000راننده تاکسی واکسن نزده خبر داد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از تعلیق پروانه فعالیت 15000 راننده تاکسی واکسنینه نشده در سراسر کشور خبر داد.

مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری در توضیح فرآیند اعمال محدودیت و تعلیق پروانه فعالیت رانندگان تاکسی که واکسن نزده اند، بیان کرد: باتوجه به مصوبات ستاد ملی کرونا محدودیت هایی برای افرادی که کرونا مثبت هستند و یا اصلا واکسن نزده اند مصوب شده است. در همین راستا سامانه ایران من در مجموعه وزارت کشور فرآیند ارائه استعلام ها را آغاز کرده و به صورت دوره ای گزارش های آن به ما ارائه می شود.

وی در ادامه گفت:  مقرر شد آن دسته از رانندگانی که تاکنون علی رغم اینکه امکان واکسیناسیون فراهم شده، اما واکسن تزریق نکرده اند پروانه فعالیتشان تعلیق شود و این تعلیق ادامه دارد تا زمانی که اقدام کنند و در فرآیند واکسیناسیون شرکت کنند؛ به این ترتیب با شروع طرح، 24 هزار راننده بودند که واکسن نزده بودند که محدودیت ها را اعمال کردیم و پروانه فعالیت آنها تعلیق شد.

ضامنی در ادامه خاطر نشان کرد: در گام نخست این تعداد راننده به 18هزار نفر رسید یعنی رانندگانی که نسبت به تزریق واکسن اقدام کردند پروانه فعالیتشان از حالت تعلیق خارج شده و تعداد رانندگانی که پروانه فعالیت آنها تعلیق شده است به 18 هزار راننده رسید و در گام دوم بر اساس آخرین آمار این تعداد به 15 هزار راننده رسید.

وی در پایان تاکید کرد: کاهش تعداد رانندگانی که واکسن تزریق نکرده بودند نشان می دهد محدودیت ها و تعلیق پروانه تاثیر خود را داشته و رانندگان نیز به سمت تزریق واکسن رفته اند.

: برای دریافت مشاوره درباره تعلیق پروانه فعالیت 15 هزار راننده تاکسی واکسن نزده فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تعلیق پروانه فعالیت 15 هزار راننده تاکسی واکسن نزده» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید