کد مطلب:  63802 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
باشگاه لاکچری و جنجالی خیابان فرشته تعطیل شد

باشگاه لاکچری و جنجالی خیابان فرشته تعطیل شد

باشگاه ورزشی لوکس و مجللی که روز جمعه با حضور مشاهیر فوتبال جهان تاسیس شده بود، تعطیل شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از تابناک، در چند وقت اخیر افتتاح یک باشگاه ورزشی لوکس در شمال تهران با حضور ستارگان مشهور فوتبال جهان و حق عضویت سالانه‌ بین 100 تا 300 میلیون تومان، جنجالی شده است.

اگر این رقم درست باشد با یک محاسبه ساده برای اشتراک طلایی این باشگاه باید ماهی 26 میلیون و 500 هزار تومان بپردازید.  البته برای این که در باشگاه مذکور تمرین کنید، صرف داشتن پول کفایت نمی کند و گویا این باشگاه فقط برای مدیران و افراد خاص است!

جمعه گذشته، مراسم افتتاحیه باشگاه بدن سازی فوق لاکچری در مجتمع سام سنتر برگزار شد. این باشگاه در خیابان فرشته و برای افراد خاصی تاسیس شده است. از همان ابتدا حضور لوتار ماتئوس، مارکوس مرک، آندریاس برمه و پیر لوییجی کولینا در مراسم افتتاحیه، نشان دهنده خاص و ویژه بودن این باشگاه ورزشی بود.

افتتاح باشگاه لاکچری در فرشته
حضور پیر لوئیجی کولینا افتتاح باشگاه لاکچری در فرشته

 

هر چند که باشگاه ورزشی تازه تاسیس در شمال تهران با اختلاف گران ترین باشگاه ورزشی پایتخت است اما تمرین و ورزش در مناطق اعیان نشین پایتخت حتی در باشگاه های معمولی تر هم ارزان نیست

باشگاهی بزرگ با وسعت 1000متر که هرکسی نمی تواند به آن پا بگذارد. این باشگاه خصوصی قشر خاص و مرفه، به دلیل تبلیغ ورزش لاکچری و حساسیت جامعه به فعالیت آن، از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تعطیل شده است.

آرش فرهادیان، مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه‌ای و امور باشگاه‌های وزارت ورزش و جوانان با اشاره افتتاح باشگاه ورزشی بدنسازی با شهریه چندصد میلیونی در یکی از مناطق شمالی شهر تهران و دعوت از چند میهمان ورزشکار مشهور خارجی، عنوان کرد که این باشگاه هنوز مجوز فعالیت اخذ نکرده و مطالب منتشر شده کذب محض است.

رضا خرم، رئیس گروه اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز گفت: هیچ باشگاهی در سطح استان وجود ندارد که هزینه میلیونی از شهروندان طلب کند و هرگونه اعلام تعرفه باید تابع دستورالعمل‌های این اداره باشد.

حضور لوتار ماتئوس در مراسم افتتاحیه باشگاه لوکس خیابان فرشته
حضور لوتار ماتئوس در مراسم افتتاحیه باشگاه لوکس خیابان فرشته

 

در همین بین وحید یامین پور، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز با توییتی به تاسیس این باشگاه ورزشی لاکچری واکنش نشان داد و نوشت: منطق سرمایه به شما می‌گوید تاسیس باشگاهی لاکچری با شهریه 350 میلیونی، اتفاق بدی نیست، ما از آن‌ها مالیات حسابی می‌گیریم و برای فرودستان خرج می‌کنیم. فرودستان از سرریز سفره آن‌ها توشه خواهند چید. ولی… جامعه، هزاران بار بیش از این مالیات، از این شکاف غیرقابل توجیه آسیب خواهد دید.

در پایان لازم به ذکر است که شنیده ها حاکی از تعطیلی باشگاه جنجالی و لاکچری خیابان فرشته و حتی پلمپ شدن آن در آینده نزدیک می باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره باشگاه لاکچری و جنجالی خیابان فرشته تعطیل شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «باشگاه لاکچری و جنجالی خیابان فرشته تعطیل شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید