مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63782 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رد تعرفه پیشنهادی ویزیت پزشکان در سال 1401

رد تعرفه پیشنهادی ویزیت پزشکان در سال 1401

بر اساس جدولی که از سوی سازمان نظام پزشکی منتشر شده است تعرفه های ویزیت پزشکان در سال 1401 افزایش نجومی پیدا کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

طبق جدول قیمت‌های سازمان نظام پزشکی، هزینه ویزیت پزشک عمومی در سال 1401 به 184هزار تومان، ویزیت پزشک متخصص به 245 هزار تومان و ویزیت پزشک فوق تخصص به 294 هزار تومان خواهد رسید.

بر اساس خروجی دوازدهمین جلسه شورای عالی سازمان نظام پزشکی مورخ 25 فروردین 1401 جدول زیر به عنوان تعرفه های خدمات تشخیصی، درمانی و دارویی در سال 1401 اعلام شده است:

پیشنهاد افزایش تعرفه های پزشک عمومی در بخش خصوصی
 

در میان عده‌ای اصرار به کاهش نرخ تعرفه های پزشکی دارند که منجر به مخالفت طیف زیادی از پزشکان و سازمان نظام پزشکی شده است.

به عنوان مثال سیدمؤید علویان، رئیس نظام پزشکی تهران دیروز در مخالفت با کاهش تعرفه‌ها گفت: مردم توان پرداخت ندارند و لذا خدمات را باید ارزان دریافت کنند و این ارزانی باید از جیب پزشکان محقق شود! چراکه بیمه‌ها حاضر نیستند بهره‌وری خود را افزایش دهند. مگر می‌شود؟ یک ماه از سال 1401 گذشته و هنوز موضوع تعرفه‌های پزشکی سال جدید بلاتکلیف باقی مانده است‌. مسئولان می‌گویند مردم پول ندارند، بیمه‌ها هم می‌گویند پول نداریم و در شرایطی که تورم 50 درصدی بر کشور حاکم است، ارائه خدمات با کیفیت با تعرفه‌های فعلی نه در بخش دولتی و نه در بخش خصوصی امکان پذیر نیست. پس راه حل چیست؟

 
این پیشنهاد افزایش تعرفه های پزشک عمومی در بخش خصوصی در حالی انجام شده است که تعرفه ویزیت پزشک عمومی در سال 1400رقم 52 هزار تومان بود که با یا یک جهش نجومی به رقم 184هزار تومان رسیده است
 
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره رد تعرفه پیشنهادی ویزیت پزشکان در سال 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رد تعرفه پیشنهادی ویزیت پزشکان در سال 1401» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید