مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64786 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعداد کاربران مرورگر سافاری از یک میلیارد گذشت

تعداد کاربران مرورگر سافاری از یک میلیارد گذشت

مرورگر سافاری شرکت اپل حالا توسط بیش از 1 میلیارد کاربر مورد استفاده قرار گرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مرورگر سافاری شرکت اپل حالا توسط بیش از 1 میلیارد کاربر مورد استفاده قرار گرفته است. بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی AtlasVPN، تعداد کاربران سافاری به 1,006,232,879 رسیده و این مرورگر پس از کروم بیشترین میزان استفاده را در بین مرورگرهای موجود داشته است.

شرکت AtlasVPN با استفاده از آمار منتشرشده توسط Internet World Stats از میزان استفاده‌ی کاربران از اینترنت و همچنین بررسی اطلاعات منتشرشده توسط GlobalStats از سهم بازار سافاری در ماه آپریل، جدول زیر را منتشر کرده است. البته آمار منتشرشده توسط Internet World Stat مربوط به تاریخ 31 دسامبر 2021 است و ممکن است که این آمار دقت لازم را نداشته باشند.

بر اساس این گزارش، مرورگر کروم با 3.3 میلیارد کاربر در رتبه‌ی اول لیست محبوب‌ترین مرورگرها قرار دارد و مرورگرهای اج، فایرفاکس و سامسونگ اینترنت نیز به ترتیب با 212.7 میلیون، 179 میلیون و 149.7 میلیون کاربر جایگاه‌های سوم تا پنجم این لیست را به خود اختصاص داده‌اند. این آمار در حالی منتشر شده که بر اساس گزارش‌های قبلی، مرورگر اج در ماه می موفق شده بود تا با عبور از سافاری به رتبه‌ی دوم محبوب‌ترین مرورگرهای دسکتاپ برسد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تعداد کاربران مرورگر سافاری از یک میلیارد گذشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تعداد کاربران مرورگر سافاری از یک میلیارد گذشت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید