کد مطلب:  67448 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعداد کاربران ماهانه اسنپ چت مشخص شد

تعداد کاربران ماهانه اسنپ چت مشخص شد

اسنپ امروز در خبری اعلام کرد که تعداد کاربران فعال ماهانه‌ی اسنپ چت به ۷۵۰ میلیون نفر رسیده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اسنپ امروز در خبری اعلام کرد که تعداد کاربران فعال ماهانه‌ی اسنپ چت به ۷۵۰ میلیون نفر رسیده است. به ادعای این شرکت، روزانه ۳۷۵ میلیون نفر از اپلیکیشن یادشده استفاده می‌کنند. هرچند که این آمار بسیار ضعیف‌تر از ۲.۹۶ میلیارد کاربر ماهانه و ۲ میلیارد کاربر روزانه‌ی فیسبوک است اما به هر حال تعداد کاربران اسنپ چت در حال افزایش است. اسنپ امیدوار است که تعداد کارربان اسنپ چت در دو تا سه سال آینده به بیش از ۱ میلیارد نفر برسد.

به گزارش آسمونی، تعداد کاربران ماهانه فعال اسنپت چت که خارج از کشورهای آمریکای شمالی زندگی می‌کنند برابر با 150 میلیون نفر می‌باشد و به گفته‌ی اون اشپیگل (Evan Spiegel)، مدیر عامل اسنپ، سه چهارم افراد 13 تا 32 ساله در بیش از 20 کشور به این اپلیکیشن دسترسی دارند. همچنین کاربران اسنپ چت روزانه بیش از 5 میلیون اسنپ را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

تعداد کاربران سرویس اشتراکی اسنپ چت پلاس نیز پس از گذشت ۷ ماه از عرضه به ۲.۵ میلیون نفر رسیده و هر ماه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از سرویس اسنپ مپ استفاده می‌کنند. تمامی این موارد، رشد شرکت اسنپ را نشان می‌دهند. این در حالی است که ارزش سهام این شرکت در اواخر سال ۲۰۲۱ پس از اخراج ۱۳۰۰ نفر از نیروهای آن با افتی ۸۰ درصدی روبه‌رو شده بود.

: برای دریافت مشاوره درباره تعداد کاربران ماهانه اسنپ چت مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تعداد کاربران ماهانه اسنپ چت مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید