کد مطلب:  65377 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعداد کاربران متاورس در سال2030 به بیش از 1 میلیارد نفر می رسد

تعداد کاربران متاورس در سال2030 به بیش از 1 میلیارد نفر می رسد

متا پیش‌بینی کرده است که در طول یک دهه آینده تعداد کاربران متاورس بیش از 1میلیارد نفر خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، متا پیش‌بینی کرده است که در طول یک دهه آینده تعداد کاربران متاورس بیش از 1میلیارد نفر خواهد شد. مارک زاکربرگ مدیرعامل این شرکت در مصاحبه با CNBC گفته است که این شرکت انتظار دارد تا سال 2030 مبادلات محتواهای دیجیتال در دنیای متاورس، میلیاردها دلار نصیب این شرکت بکند و البته متا نیز تاکنون سرمایه‌گذاری هنگفتی روی این فناوری کرده و انتظار دارد که به سودآوری بالایی برسد.

البته در شرایط فعلی که فقط درصد کمی از کاربران دارای سخت‌افزارهای مرتبط با واقعیت مجازی و واقعیت افزوده هستند شاید گفتن اینکه در ده سال آینده تعداد کاربران متاورس به 1 میلیارد نفر خواهد رسید کمی غیرمنطقی به نظر برسد، اما باید توجه داشت که علاوه بر متا شرکت‌های دیگری مثل اپل و گوگل نیز به دنبال عرضه دستگاه‌های واقعیت افزوده مختص خودشن هستند و این موضوع می‌تواند به افزایش تعداد کاربران دنیای متاورس کمک کند.

متا برای توسعه فناوری متاورس خود قصد دارد با توسعه‌دهندگان دیگر نیز همکاری بکند و‌ این شرکت می‌داند که به‌تنهایی قادر به عرضه ارائه یک دنیای متاورسی کاملا مجازی با قابلیت‌های فراوان خواهد بود و مجبور است که از کمک سایر شرکت‌ها و متخصصان نیز بهره بگیرد. البته بسیاری از کارشناسان هنوز نسبت به موفقیت متاورس در آینده اظهار تردید می‌کنند و هنوز معلوم نیست که این فناوری تا چه حد موفق خواهد بود. بنابراین فقط گذشت زمان این موضوع را ثابت خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره تعداد کاربران متاورس در سال2030 به بیش از 1 میلیارد نفر می رسد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تعداد کاربران متاورس در سال2030 به بیش از 1 میلیارد نفر می رسد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید