عربستان میزبان مراحل بعدی لیگ قهرمانان آسیا | آسمونی
کد مطلب: 59578 درج نظر
تصمیم جنجالی AFC

تصمیم جنجالی AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این اعلام کرد فدراسیون‌های غرب آسیا برای میزبانی از ادامه لیگ قهرمانان 2021 تا فینال این رقابت‌ها به صورت متمرکز اقدام کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد فدراسیون‌های غرب آسیا برای میزبانی از ادامه لیگ قهرمانان آسیا 2021 تا فینال این رقابت‌ها به صورت متمرکز اقدام کنند.

فدراسیون فوتبال عربستان به صورت رسمی برای میزبانی از مراحل یک چهارم، نیمه نهایی و فینال اقدام کرد. در این مورد عبدالله الحنیان خبرنگار نشریه «الریاضیه» مدعی شد:

 

فدراسیون فوتبال عربستان به صورت رسمی برای میزبانی از مراحل یک چهارم، نیمه نهایی و فینال اقدام کرد. در همین رابطه عبدالله الحنیان خبرنگار نشریه «الریاضیه» مدعی شد: به احتمال خیلی زیاد AFC با درخواست عربستان برای میزبانی ادامه مسابقات حذفی لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز موافقت می‌کند.

 

فدراسیون فوتبال ایران نیز برای میزبانی از این رقابت ها اقدام کرده بود که با توجه به زیرساخت ها و شرایط ورزشگاه های کشور های منطقه از جمله قطر که به عنوان میزبان جام جهانی 2022 انتخاب شده است؛ شانس بسیار کمی وجود دارد.

لازم به ذکر است، تنها نمایندگان ایران یعنی باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تصمیم جنجالی AFC فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تصمیم جنجالی AFC»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?