کد مطلب:  44029 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
XR 2019 اپل منتشر شد

XR 2019 اپل منتشر شد

در تصاویر تازه انتشاریافته رندر، آیفون XR 2019 در رنگ های طلایی، قرمز، مشکی و خاکستری قابل مشاهده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در تصاویر تازه انتشاریافته رندر، آیفون XR 2019 در رنگ های طلایی، قرمز، مشکی و خاکستری قابل مشاهده است. قاب هایی که شفاف هستند و رنگ اصلی این گوشی هوشمند را نشان می دهند. رندرهای قبلی آیفون XR 2019  رنگ های آبی، سفید، زرد و قرمز را نشان می داد که چند رنگی متفاوت است.

رنگ طلایی موجود در میان تصاویر شباهتی به رنگ زرد قبل نداشته و مشخص نیست کمپانی کوپرتینویی چه برنامه ای دارد. گذشته از گزینه رنگی و طراحی، بخش مهمی که در آیفون XR 2019 پیداست، افزوده شدن دوربین اصلی دوگانه است. دوربینی که هیچ شباهتی به نسل قبلی این گوشی هوشمند نداشته و اپل سعی کرده با بهینه سازی دوربین، تصویربرداری حرفه‌ای را به مخاطبان آیفون XR جدید ارائه دهد.

گذشته از سنسور دوربین دوگانه در عقب آیفون XR 2019، یک فلاش LED هم تعبیه شده که از نوع فلاش LED دوگانه بوده و روشنایی گسترده ای دارد. انتظار داریم در نسل بعدی آیفون XR شاهد نمایشگر 6.1 اینچی LCD باشیم و پردازنده آن نیز از نوع 7 نانومتری A13 اپل خواهد بود و یک چیپ پردازشی قدرتمند تلقی می شود. احتمالا دوربین دوگانه آیفون XS در آیفون XR 2019 به کار گرفته می شود تا بهبودی در عملکرد پیدا کرده و یک گوشی هوشمند رده بالا در بحث دوربین تلقی شود. علاوه بر آیفون XR 2019، باید شاهد رونمایی دو مدل دیگر از جمله آیفون XI و XI Max هم باشیم. مدل هایی که قرار است با دوربین اصلی سه گانه همراه شده و گزینه های برتری در مقایسه با نسل فعلی خواهند بود.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اکتفا کرد. بنابراین باید منتظر ماند تا سپتامبر امسال نسل جدید آیفون های شرکت کوپرتینویی معرفی شود.

: برای دریافت مشاوره درباره XR 2019 اپل منتشر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «XR 2019 اپل منتشر شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید