رئیس مجلس از زحمات خبرنگاران تشکر و تقدیر به عمل آورد | آسمونی
کد مطلب: 59551 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قالیباف: خبرنگاران فرصت نقد، اصلاحات و شفاف سازی را در جامعه فراهم می‌کنند

قالیباف: خبرنگاران فرصت نقد، اصلاحات و شفاف سازی را در جامعه فراهم می‌کنند

رئیس مجلس گفت: اگر تلاش های خبرنگاران گرامی در مسیر اطلاع رسانی نبود و کوششی برای روشن کردن حقایق در جامعه نمی کردند، شاید فرصت نقد و شفاف سازی فراهم نمی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه 17 مردادماه مجلس شورای اسلامی و به مناسبت روز خبرنگار گفت: اگر تلاش‌های خبرنگاران گرامی در مسیر اطلاع رسانی نبود و آنها تلاشی برای روشن کردن حقایق در جامعه نمی‌کردند، شاید فرصت نقد، اصلاحات و شفاف سازی فراهم نمی‌شد.

وی از خبرنگاران به خاطر تلاش در مسیر شفاف سازی و اطلاع رسانی تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: از خبرنگاران عزیز پارلمانی که زحمات مضاعفی را انجام می‌دهند تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین روز جهاد دانشگاهی را تبریک و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب این نهاد مقدس را به عنوان مولود مبارک انقلاب اسلامی نام می‌برد که یکی از مهمترین مجموعه‌ها در راه خودکفایی و تولید است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره قالیباف: خبرنگاران فرصت نقد، اصلاحات و شفاف سازی را در جامعه فراهم می‌کنند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «قالیباف: خبرنگاران فرصت نقد، اصلاحات و شفاف سازی را در جامعه فراهم می‌کنند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?