کد مطلب: 60273 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حسن یزدانی: باید از تیلور قدردانی کنم!

حسن یزدانی: باید از تیلور قدردانی کنم!

حسن یزدانی پس از پیروزی مقابل تیلور در مصاحبه با اتحادیه جهانی کشتی گفت که تیلور برای من انگیزه و الهام‌ بخش بود
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 
اتحادیه جهانی کشتی (UWW) بعد پیروزی حسن یزدانی در مسابقه فینال وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان نوشت؛ «یزدانی مسابقه را از ابتدا تا انتها کنترل کرد تا با پیروزی 6 بر 2 مقابل تیلور در فینال مورد انتظار 86 کیلوگرم به پیروزی برسد.
پیروزی یزدانی، دو ماه پس از شکست دلخراش مقابل تیلور در فینال بازی‌های المپیک 2020 توکیو، به عنوان سومین عنوان قهرمانی جهان برای او دست یافت تا با طلای المپیک 2016 ریو به میدان برود و یک روز قابل‌توجه را برای ایران در سالن جوردال آمفی رقم زد. در بازی‌های المپیک توکیو که یزدانی در 17 ثانیه پایانی نتیجه را 4-3 به تیلور واگذار کرد و به مدال نقره بسنده کرد، در مسابقه یکشنبه شب هرگز به رقیب آمریکایی خود فرصت نزدیک شدن نداد».
 
حسن یزدانی پس از پیروزی در گفتگو با سایت رسمی اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد: باعث خوشحالی مردم ایران شدم. باید از تیلور قدردانی کنم چون او برای من انگیزه و الهام‌ بخش بود تا بهتر و بهتر کار کنم و قهرمان شوم. ایران همیشه از کشتی‌گیرانش حمایت می‌کند و هوادارانی که اینجا در سالن حضور داشتند، فوق‌العاده بودند و به خاطر آنها و خدا بود که برنده شدم.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «حسن یزدانی: باید از تیلور قدردانی کنم!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?