ارائه جواب تست PCR برای مسافران واکسینه هم اجباری شد | آسمونی
کد مطلب: 59683 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
الزامی شدن تست PCR برای مسافران واکسینه

الزامی شدن تست PCR برای مسافران واکسینه

سرپرست اداره کل ایمنی و تضمین کیفیت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: مسافران واکسینه برای ورود به ایران باید تست منفی پی. سی. آر (pcr) داشته باشند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمدرضا سیف، دبیر ستاد مبارزه با کرونای شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) در پاسخ به این سوال که آیا مسافران واکسینه شده که از مبدا اروپا، کانادا و غیره وارد کشور می‌شوند هم نیاز به انجام تست PCR دارند، گفت: شیوع سویه دلتا موجب شده است که انجام تست و اثبات قطعی عدم ابتلا به کرونا برای افراد واکسینه هم اجباری باشد.

محمدرضا سیف ادامه‌داد: بر اساس آخرین اطلاعیه هوانوردی، از روز گذشته همه مسافران ورودی به ایران حتی اگر واکسینه شده و کارت واکسن هم داشته باشند حتما باید پاسخ تست منفی کرونا را به همراه خود داشته باشند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا  فرودگاه امام خمینی(ره) بیان‌داشت: سویه جدید دلتا پیچیده تر از سویه های دیگر است و تشخیص آن شرایط خاص خود را دارد و با توجه به تصمیم‌های گرفته شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا و نامه جانشین وزارت راه و شهرسازی و همچنین نامه وزارت بهداشت مقرر شد که همه مسافران ورودی به ایران با تست منفی وارد کشور شوند.

وی افزود: این قانون به همه شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ شده و در سایت همه شرکت‌های هواپیمایی درج شده است و برای مسافرانی که قصد سفر به ایران دارند اطلاع رسانی از هفته گذشته شروع شده است.

سرپرست اداره کل ایمنی و تضمین کیفیت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اضافه‌کرد: مسافران گرامی که  قصد خرید بلیت به مقصد ایران را دارند در جریان این قانون باشند تا از سرگردانی آنها هنگام ورود به ایران جلوگیری شود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره الزامی شدن تست PCR برای مسافران واکسینه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «الزامی شدن تست PCR برای مسافران واکسینه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?