کد مطلب: 61047 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بررسی سرعت اینترنت

بررسی سرعت اینترنت

در این بخش با معرفی روش های بررسی و تست سرعت اینترنت در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تست سرعت اینترنت چیست؟

دسترسی به اینترنت یکی از ضروریات زندگی مدرن است.سازمان ملل اینترنت را به‌عنوان بخشی از حقوق بشر مشخص کرده است.تست سرعت اینترنت بهترین روش برای بررسی درست از میزان سرعت کنونی اینترنت می باشد.ما در این بخش از آسمونی با معرفی بهترین سایت های تست سرعت اینترنت در خدمت شما هستیم.

بهترین سایت های تست سرعت اینترنت

1- سایت SpeedSmart
سایت SpeedSmart یکی از قوی ترین سرویس‌های آنلاین برای تست سرعت اینترنت می باشد. محیط کاربری این سایت بسیار ساده و مفید می باشد.

2- سایت Ookla
یکی از بهترین گزینه ها در بین سایت های بررسی  سرعت اینترنت Ookla (www.speedtest.net) است. یکی از ابزار‌های قدرتمند برای تست سرعت و سنجش سرعت اینترنت در وب است.

3- سایت Fast.com
یکی دیگر از سیات های تست سرعت اینترنت سایت Fast.com می باشد. این سایت دارای محیط کاربری بسیار ساده‌ می باشد تا کاربران بتوانند به‌راحتی از آن استفاده کنند. مزیت اصلی استفاده از این سایت این است که مالک این سایت شرکت نتفلیکس است.

4- سایت InternetHealthTest
InternetHealthTest از بهترین و سایت‌هایی است با رابط کاربری ساده و آسان به محض ورود با پاپ‌آپ از کاربر می‌خواهد، تست سرعت اینترنت را آغاز کند.

5- سایت SpeedCheck
سایت ایرانی و بسیار ساده و سریع برای تست سرعت اینترنت می باشد سایت Speedcheck این سایت از 2 سرور اینترنت را تست می‌کند. با ورود به این سایت 2 گزینه در مقابل شما می باشد. تست فوری و تست دقیق که می توانید نحوه انجام تست را خودتان انتخاب کنید.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «بررسی سرعت اینترنت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?