مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60122 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بارسلونا 1-1 گرانادا؛ نمایش ضعیف بارسلونا تاکتیک های کومان را زیر سوال برد

بارسلونا 1-1 گرانادا؛ نمایش ضعیف بارسلونا تاکتیک های کومان را زیر سوال برد

تیم فوتبال بارسلونا در یک بازی خانگی و با ارائه یک نمایش ضعیف به تساوی 1-1 رضایت داد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در هفته پنجم لالیگا اسپانیا و در دیدار پایانی این هفته، بارسلونا در یک دیدار عجیب و غریب و با یک نمایش ضعیف در برابر گرانادا به تساوی 1-1 رضایت داد.

در این دیدار دروازه کاتالان‌ها خیلی زود باز شد و تنها دو دقیقه بعد از شروع بازی گذشته بود که روی یک ضربه کرنر توپ در یک رفت و برگشت در گوشه محوطه جریمه بارسا به اسکودرو رسید و ارسال او به تیر دوم را دوارته با ضربه سر تبدیل به گل  کرد.

بعد از این گل  بازیکنان بارسا فشار خود را بر حریف افزایش دادند و بیشتر مالکیت توپ و تسلط بر زمین را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. بازی با همین روند ادامه داشت و موقعیت خاصی ایجاد نمی شد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم تسلط کاملی بر توپ و میدان داشتند اما دفاع لایه لایه و مستحکم گرانادا، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم شد.

در ادامه بازی کمی متعادل شد؛ هرچند باز هم این بارسلونای میزبان بود که بیشتر بر بازی تسلط داشت اما این مهم به ایجاد فرصت گلزنی منجر نمی شد.

هرچه بازی به دقایق پایانی نزدیک تر می‌شد، فشار حملات بازیکنان بارسا بیشتر می شد و این تیم سراپا حمله شده بود. اما سرانجام در دقیقه 90 آرائوخو گل تساوی را  روی یک حمله همه جانبه از بازیکنان بارسا که با ارسال ارسال گاوی به دهانه دروازهآغاز شد، با ضربه سر تبدیل به گل کرد و کار را به تساوی کشید.


در دقایق پایانی بازیکنان بارسا تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند اما این تلاش ها ثمری نداشت و در نهایت بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 1-1 گرانادا؛ نمایش ضعیف بارسلونا تاکتیک های کومان را زیر سوال برد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بارسلونا 1-1 گرانادا؛ نمایش ضعیف بارسلونا تاکتیک های کومان را زیر سوال برد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید