کد مطلب:  60100 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یوونتوس 1-1 آث میلان؛ بانوی پیر همچنان در انتظار برد

یوونتوس 1-1 آث میلان؛ بانوی پیر همچنان در انتظار برد

تیم فوتبال یوونتوس در هفته پنجم هم موفق به برد نشد و در مقابل آث میلان با لشکری از مصدومان به تساوی رضایت داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شاگردان آلگری که در سه دیدار قبلی یک تساوی و دو شکست داشتند، شب گذشته هم برابر میلان به تساوی رضایت دادند تا با تنها دو امتیاز از 4 دیدار ابتدایی، در رتبه 18 جدول قرار گیرند.

میلان بازی را بهتر آغاز کرد اما  در دقیقه 4 روی یک ضدحمله و حرکت زیبای دیبالا و پاس او به موراتا در حالی که توسط هرناندز تحت فشار بود، با یک ضربه دقیق، دروازه مانیان را باز کرد و یوونتوس به گل اول خود رسید.
بعد از این گل یوونتوسی ها حملات خود را ادامه دادند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 16، روی ارسال ساندرو، بار دیگر موراتا دروازه میلان را باز کند اما واکنش خوب مانیان، مانع از گلزنی دوباره این بازیکن اسپانیایی شد.

در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه 24، تونالی تا استانه به ثمر رساندن  گل مساوی را برای میلانپبش رفت اما جاگیری مناسب شزنی، مانع از باز شدن دروازه شد. حملات دو تیم ادامه داشت و در دقایق پایانی نیمه اول هر یک صاحب موقعیت هایی شدند  اما در نهایت یوونتوس با برتری 1-0 به رختکن رفت.

در نیمه دوم، یوونتوس شروع بهتری داشت و در دقیقه 49، روی ارسال خوب کوادرادو، رابیو  می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه میلان در دقیقه 75 روی ارسال تونالی بود که ربیچ با یک ضربه سر دقیق توانست کار را تمام کند میلان را به گل تساوی رساند.
بعد از این گل یوونتوسی ها جلوتر آمدند و تیم میلان از این موقعیت استفاده کرد و حتی می توانست در دقیقه 83 به گل برتری برسد اما ربیچ نتوانست از پاس دیاز استفاده کند و ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 87 بار دیگر میلانی ها تا آستانه زدن گل پیروزی پیش رفتند اما شزنی با یک واکنش زیبا، مانع از گلزنی کالولو شد.

در دقایق پایانی بازیکنان یوونتوس بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما تلاش آنها ثمری نداشت و بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

: برای دریافت مشاوره درباره یوونتوس 1-1 آث میلان؛ بانوی پیر همچنان در انتظار برد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یوونتوس 1-1 آث میلان؛ بانوی پیر همچنان در انتظار برد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید