مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59762 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیورپول 1- 1 چلسی؛ تقسیم امتیازات در آنفیلد

لیورپول 1- 1 چلسی؛ تقسیم امتیازات در آنفیلد

لیورپول و چلسی در یک بازی جنجالی به تساوی 1-1 رضایت دادند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، روز گذشته دو تیم لیورپول و چلسی در حساس‌ترین بازی هفته سوم لیگ برتر انگلیس در آنفیلد به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً مسابقه دو تیم با نتیجه 1-1 تمام شد.

در دقیقه 22 دروازه قرمز ها باز شد و این چلسی بود که موفق به گلزنی شد. ارسال کرنر جیمز با ضربه سر زیبای  هاورتز همراه شد تا نتیجه 1-0 شود.
در دقیقه 35 چلسی تا به ثمر رساندن گل دوم نیز پیش رفت اما ضربه میسون مونت در زاویه ای بسته از کنار دروازه لیورپول عبور کرد.

در دقیقه 46 و در محوطه جریمه تیم چلسی  ضربه سر ماتیپ به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه ضربه مانه روی خط دروازه توسط جیمز برگردانده شد. با این حال به نظر می رسید که توپ با دست او برخورد کرده است. داور مسابقه به VAR رجوع کرد و پس از آن به سود لیورپول پنالتی اعلام و جیمز را از زمین مسابقه اخراج کرد. محمد صلاح از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه چلسی کرد.
مطابق انتظار لیورپول با یک یار بیشتر نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در دقیقه 51 می‌توانست روی ارسال صلاح گل دوم را هم به ثمر برساند اما ضربه سر ژوتا با اختلاف کم از بالای دروازه خارج شد.

در دقیقه 58 شوت از راه دور هندرسون با اختلاف کم از کنار دروازه مندی عبور کرد.

در دقیقه 64 چلسی می‌توانست برخلاف جریان بازی و با یک یار کمتر گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه لوکاکو در دهانه دروازه توسط مدافعان لیورپول برگردانده شد.

در ادامه بازی و اگر چه توپ و میدان کاملا در اختیار لیورپول بود اما  این تیم نتوانست دروازه چلسی را باز کند تا بازی با همان نتیجه 1-1 تمام شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره لیورپول 1- 1 چلسی؛ تقسیم امتیازات در آنفیلد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیورپول 1- 1 چلسی؛ تقسیم امتیازات در آنفیلد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید