مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  71646 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترک رو وون از گروه

ترک رو وون از گروه

ترک رو وون از گروه اس‌اف9 باعث شوک هواداران او شد. رو وون از سال 2016 وارد گروه شده بود و سپتامبر 2023 از گروه خارج شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رو وون گروه SF9 را ترک کرد و نام او در شبکه‌های اجتماعی ترند شد. به گزارش آسمونی، تمام اعضای sf9 قرارداد خود را در 18 سپتامبر 2023 تمدید کردند ولی رو وون پس از 7 سال از گروه خارج شد. گروه اس‌اف9 سال 2016 شروع به فعالیت کردند.

کیم سوک وو با نام هنری رو وون

کمپانی FNC طی بیانیه ای اعلام کرد: اعضا گروه هشت نفره قرارداد خود را تمدید کردند ولی رو وون قصد دارد روی فعالیت‌های فردی و بازیگری خود کار کند؛ اگرچه فعالیت آنها متفاوت خواهد بود اما رووون به عنوان نهمین عضو sf9 به همراه هشت عضو همدیگر را تشویق خواهند کرد تا طرفداران را تحت تاثیر قرار دهند.

رو وون هم در بیانیه‌ای اعلام کرد: امسال من 27 سالم است و می‌خواهم یک چالش جدید انجام دهم. لطفا مراقب کیم سوک وو 27 ساله باشید تا بتواند زندگی مسئولانه‌ای داشته باشد. من همانطور که همه به یاد دارند خواهم بود و اگر باز هم مراقب یا طرفدار من باشید از شما ممنونم.

رو وون (Rowoon) با نام کامل کیم سوک وو متولد 7 آگوست 1996 است. او با گروه اس‌اف9 آیدل شد و پس از مدتی هم بازیگر شد. وی در سریال‌های زیادی بازی کرده. از جمله کارهای او می‌توان به سریال تو فوق العاده ای، سریال فردا، سریال علاقه پادشاه و سریال مقدر شده با تو اشاره کرد. 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ترک رو وون از گروه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ترک رو وون از گروه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید