کد مطلب:  59559 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فینال جام حذفی؛ ترکیب احتمالی استقلال در مقابل فولاد

فینال جام حذفی؛ ترکیب احتمالی استقلال در مقابل فولاد

سی و چهارمین دوره از مسابقات جام حذفی فوتبال کشور امشب به پایان می‌رسد و دو تیم استقلال و فولاد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان تکلیف قهرمان را مشخص خواهند کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سی و چهارمین دوره از مسابقات جام حذفی فوتبال کشور امشب به پایان می‌رسد و دو تیم استقلال و فولاد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان تکلیف قهرمان را مشخص خواهند کرد.

 استقلال که با عبور از پیکان، ذوب آهن، پرسپولیس و گل گهر به این دیدار رسیده است، امشب در غیاب سید حسین حسینی که به دلیل محرومیت این بازی را از دست داده است، از رشید مظاهری در ترکیب استفاده خواهد کرد.

در غیاب عارف غلامی و محمد دانشگر که یکی به دلیل محرومیت و دیگری به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده‌اند، سیاوش یزدانی در کنار محمد حسین مرادمند خط دفاعی هستند و به احتمال بسیار زیاد محمد نادری مدافع چپ آبی‌پوشان که سابقه حضور در پست دفاع میانی را هم دارد، سومین دفاع وسط آبی‌ها خواهد بود.

آرش رضاوند و مسعود ریگی می‌توانند دو هافبک میانی باشند که بازی را برای تیمِ مجیدی آغاز می‌کنند و فرشید اسماعیلی هم که شرایط حضور در ترکیب اصلی را دارد، می‌تواند در نقش هافبک بازی‌ساز پشت مهاجمین آبی‌پوشان قرار گیرد.

وریا غفوری که در آخرین بازی این تیم هم دبل کرد، امشب مثل همیشه وینگ بک راست بازی می کند.

مجیدی برای پر کردن جای خالی محمد نادری که احتمالاً امشب در پست محمد دانشگر بازی می کند، باید از بین متین کریم زاده و بابک مرادی یکی را انتخاب کند که به نظر می‌رسد به دلیل ویژگی‌های دفاعی بیشتر کریم زاده، او انتخاب اول مجیدی است و شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشد.

در خط حمله هم تکلیف مجیدی و استقلال کاملاً مشخص است و مثل همه بازی‌های اخیر، زوج مهدی قایدی و ارسلان مطهری به کار گرفته خواهند شد.

دیدار تیم‌های استقلال و فولاد در فینال جام حذفی، از ساعت 21 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان و با سوت بیژن حیدری آغاز می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره فینال جام حذفی؛ ترکیب احتمالی استقلال در مقابل فولاد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فینال جام حذفی؛ ترکیب احتمالی استقلال در مقابل فولاد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید