مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63841 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترس مارتین فورد از مسابقه با سجاد غریبی؛ ادعای هالک ایرانی

ترس مارتین فورد از مسابقه با سجاد غریبی؛ ادعای هالک ایرانی

سجاد غریبی و مارتین فورد قرار بود در تاریخ 30 آوریل 2022 در ورزشگاه O2 در لندن با یکدیگر روبرو شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سجاد غریبی و مارتین فورد قرار بود در تاریخ 30 آوریل 2022 در ورزشگاه O2 در لندن با یکدیگر روبرو شوند اما فورد که بسیاری او را با لقب ترسناک‌تریم مرد دنیا می‌شناسند اعلام کرد که به دلیل شرایط بد روحی این مسابقه را لغو کرده است.
این در حالی بود که پیش از این نیز قرار بود این بازی در تاریخ 30 مارس برگزار شود اما زمان برگزاری آن یک ماه به تعویق افتاده بود.
پس از این که فورد اعلام کرد که مسئولیت لغو این مسابقه با او بوده، غریبی تهدید کرد که اقدامات قانونی را علیه این بازیکن انجام می‌دهد و خواهان رویارویی با رقیب جدیدی است.
غریبی در ویدیو منتشر شده در کانال یوتیوب خودش گفت:« ما قرار بود در هتل پارامونت با هم روبرو شویم. رسانه‌ها هم حضور داشتند. فورد پشت محافظانش پنهان شد و متاسفانه حاضر به رویارویی با من نشد. این برای من باعث تاسف و شرم‌آور است.»
او با اشاره به این که پس از اتفاقاتی که در اولین تقابل بین او فورد رخ داده مجبور به عذرخواهی شده اظهار داشت:« وقتی این اتفاق در دوبی رخ داد، من فقط از این که چنین اتفاقی باعث ناراحتی مردم کشورم شده اذیت شدم و از آنها عذرخواهی کردم. خانواده‌ام ناراحت شدند چون چیزی که انتظار داشتند را از من ندیدند. همه این اتفاقات باعث شد که من بار دیگر روحیه بگیرم، عطش بیشتری داشته باشم و منتظر انتقام بمانم. اما رقابتی که انتظارش را می‌کشیدم از طرف فورد لغو شد.»
غریبی بار دیگر اعلام کرد که فورد به خاطر ترسی که داشته حاضر به حضور در رینگ نشده و اضافه کرد:« مسئله فقط من نیستم. او با هیچ مبارز دیگری هم مبارزه نخواهد کرد و این مشخصا به معنای ترس و هراس است، این که از رویارویی با هر ورزشکاری خودداری کنی. این واقعا برای من شرم‌آور است.»

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ترس مارتین فورد از مسابقه با سجاد غریبی؛ ادعای هالک ایرانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ترس مارتین فورد از مسابقه با سجاد غریبی؛ ادعای هالک ایرانی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید