کد مطلب:  67604 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تربیت فرزند

تربیت فرزند

بسیاری از عزیزان درمورد اینکه فرزندم درکناروالدینم می ماند تا من ازسرکار برگردم ایا ایرادی دارد یا خیر میپرسند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بسیاری از عزیزان درمورد اینکه فرزندم درکناروالدینم می ماند تا من ازسرکار برگردم ایا ایرادی دارد یا خیر میپرسند؟  اینکه والدین عزیز به فرزندشان کمک می کنند ونوه خودرا نگهداری می کنند بسیار ممنون اما یک سری مطالب وقوانین را حتما باید رعایت کنند تا نوه ها دچار دوگانگی درتربیت نشوند . با آسمونی همراه باشید.

مادر عزیزی که شاغل هستی قبل ازاینکه کودک را به والدین خود بسپاری حتما قوانین خودرا برای تربیت به مادربزرگ وپدربزرگ عزیز توضیح دهید واینکه اگر کودک درسنی است که می توانید برایش توضیح دهید حتما کاملا ساده قوانین را برایش شرح دهید تا دچار مشکل نشوید .
از پدربزرگ ومادربزرگ خواهش کنید که طبق قوانین با فرزندتان برخوردکنند چون محبت وازادی بیش ازحد بسیار مضراست.درواقع انها باید محبتشان را به کودک درحد مجاز قرار داده تا کودک از محبتشان سو استفاده نکند .نوه ها باید بدانند که درخانه دیگران هم قوانینی وجود دارد وباید آن قوانین را رعایت کنند.
کودکانیکه بیش ازحد به پدربزرگ ومادربزرگ خود وابسته هستند رفتار مناسبی با همسالان خود ندارند زیرا آنها (گروه همسالان )دائما نمی توانند به کودک محبت کنند شاید گروه همسال بااو بازی نکند ویا اصلا به حرف کودک گوش ندهندویاقهر کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره تربیت فرزند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تربیت فرزند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید