کد مطلب:  65114 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تخریب متروپل آغاز شد

تخریب متروپل آغاز شد

تخریب متروپل آغاز شده اما فیلم تخریب متروپل در شبکه های اجتماعی پخش شده که با واکنش بسیاری از افراد روبرو شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فرماندار ویژه آبادان خبر از آغاز تخریب متروپل داد. احسان عباسپور در این باره اعلام کرد: «پس از تصمیم گیری‌های کارشناسی، تقسیم کار و استقرار تجهیزات لازم مانند جرثقیل 250 تنی در خیابان امیرکبیر این شهرستان عملیات تخریب بقایای سازه متروپل آغاز شد.»

طبق بیانات ایشان تخریب متروپل از بالای سازه شروع می شود و به صورت طبقه ای به پایین ساختمان خواهد رسید. وی، قرارگاه خاتم الانبیاء را پیمانکار پروژه تخریب متروپل معرفی کرد.

ساختمان 10 طبقه متروپل ابادان در تاریخ 2 خرداد ریزش کرد و باعث کشته شدن 43 نفر و مصدوم شدن 38 نفر از مردم شد.

  • حواشی تخریب متروپل در فضای مجازی

دیروز چهارشنبه 25 خرداد فیلمی کوتاه از تخریب متروپل در فضای مجازی منتشر شد که یک کارگر به پتک درحال تخریب آن بود. بسیاری از کاربران فضای مجازی نسبت به انجام چنین کاری اعتراض و واکنش نشان دادند.

اما مسئول قرارگاه خاتم الانبیا امروز پنج شنبه 26 خرداد اعلام کرد: «فردی که با پتک در حال ضربه زدن به ساختمان بود تنها در حال پاکسازی محیط بود.»

به گفته او، تاج سازه متروپل را اصلا نمی شود با دستگاه های پیشرفته برش داد و تخریب کرد زیرا سنگین است و حساسیت زیادی باید به خرج داد. امکان کج کردن تاج برج متروپل آبادان وجود ندارد و فردی که با پتک درحال ضربه زدن به برج متروپل بوده فقط کار پاکسازی محیط را انجام داده تا عملیات تخریب آغاز شود.

: برای دریافت مشاوره درباره تخریب متروپل آغاز شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تخریب متروپل آغاز شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید