AFC به دلیل تحریم ها قادر به فرستادن VAR به ایران نمی باشد. | آسمونی
کد مطلب: 59659 درج نظر
AFC: تحریم مانع بزرگ ارسال سیستم VAR به ایران است

AFC: تحریم مانع بزرگ ارسال سیستم VAR به ایران است

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد به دلیل تحریم‌ها نمی تواند VAR به تهران بفرستد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و بر اساس خبری که در سایت فدراسیون فوتبال ایران منتشر شده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا از عدم ارسال سیستم VAR به ایران به علت تحریم های اقتصادی این کشور خبر داد. در بخشی از نامه AFC آمده است:

 

به اطلاع می رسانیم طبق توصیه STP تحت قرارداد ما، به دلیل تحریم های شدید بین المللی و چالش های مختلف، پیرامون واردات تجهیزات مورد نیاز به جمهوری اسلامی، کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی تواند سیستم VAR را برای مسابقات پیش رو در ایران اجرا کند. ما برای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای آماده سازی برای مسابقه آینده آرزوی موفقیت داریم و منتظر همکاری و تفاهم شما در این زمینه هستیم.

لازم به ذکر است در مکاتبات قبلی از سوی FIFA و AFC اعلام شده بود در صورت عدم تجهیز ورزشگاه ها این دو نهاد سعی می کنند همکاری لازم را با فدراسیون‌های مورد نظر داشته باشند.

این در شرایطی است که بسیاری از رقابت‌های تحت نظر این دو نهاد بین‌المللی همچنان بدون VAR برگزار می شوند.

پیش‌تر حسن کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود تنها مشکل باقی‌مانده در مسیر میزبانی رقابت های انتخابی جام جهانی قطر موضوع حق پخش است و اظهار امیدواری کرده بود با همکاری سازمان صدا و سیما این مساله نیز حل شود. این در شرایطی است که موضوع کمک داور ویدیویی از الزامات برگزاری رقابت‌ها در این مرحله قلمداد نشده است.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره AFC: تحریم مانع بزرگ ارسال سیستم VAR به ایران است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «AFC: تحریم مانع بزرگ ارسال سیستم VAR به ایران است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?