کد مطلب:  62809 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تحریم روسیه توسط پی پال

تحریم روسیه توسط پی پال

پی پال تمامی خدمات خود را در کشور روسیه متوقف خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پی پال اعلام کرده است که تمامی حساب های متعلق به کشورهای روسیه را مسدود و این کشور را تحریم می کند. این اتفاق به دلیل جنگ افروزی روسیه در اوکراین صورت خواهد گرفت.

دن شولمن رئیس پی پال در این خصوص با ارسال نامه ای به دولت اوکراین، خاطرنشان کرده است که به دلیل شرایط موجود، از ادامه ارائه خدمات خود در روسیه جلوگیری خواهد کرد. این نامه در توئیتر توسط وزیر تحول دیجیتالی اوکراین، آقای میخایلو فدروف منتشر شد. وی قبلتر از اپل و مایکروسافت درخواست کرده بود تا با روسیه قطع همکاری داشته باشند.

فدروف در توئیتر در این موضوع این گونه واکنش داد:

این موضوع الان کاملا رسمی است، پی پال تمامی خدمات خود در روسیه را قطع خواهد کرد. از پی پال برای آنکه مارا حمایت می کند ممنونیم.

 کمپانی پی پال در این خصوص اعلام کرده است که ساکنین کشور روسیه از ابتدای هفته قابلیت افتتاح اکانت جدید در پی پال را از دست داده بودند. حال با رسمی شدن این تحریم از سوی پی پال، لیست شرکت ها و کشورهایی که روسیه را به دلیل جنگ افروزی به اوکراین، تحریم کرده اند بلندتر می شود. 

این تحریم ها حتی به سوئیفت نیز کشیده شده است به صورتی که تمامی بانک های روسیه از آن بیرون رانده شده اند و مسترکارت و ویزاکارت نیز اعلام کرده اند که تمامی موسسات مالی کشور روسیه را در طول هفته از شبکه خود خارج خواهند کرد.

در انتها لازم به ذکر است که دامنه تحریم ها با تداوم حملات روسیه به خاک اوکراین، در حال افزایش است به صورتی که سامسونگ نیز هر دو کشور روسیه و بلاروس را به دلیل آتش افروزی بر روی مردم اوکراین تحریم کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره تحریم روسیه توسط پی پال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تحریم روسیه توسط پی پال» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید