کد مطلب: 59569 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تبلیغ بستنی توسط یک زن در فضای مجازی جنجالی شد

تبلیغ بستنی توسط یک زن در فضای مجازی جنجالی شد

یک تبلیغ با محتوای جنسی توسط یک شرکت بستنی سازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبرساز شد 
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اخیرا انتشار ویدیوی تبلیغاتی یک شرکت بستنی سازی در فضای مجازی، حواشی متعددی در پی داشته است. این تبلیغ که با حضور یک خانم جوان انجام شده است، ویژگی هایی دارد که اعتراض برخی رسانه های رسمی و اقشار متعددی از جامعه را در پی داشته است.

در همین راستا خبر گزاری های مختلف نسبت به یک ویدئوی تبلیغاتی از سوی یک شرکت بستنی‌سازی در اینستاگرام اعتراض کرده اند. یکی از این خبرگزاری نوشت: تبلیغات ساختارشکنانه و بعضا اروتیک برخی کالاهای مصرفی در فضای مجازی دو سه سالی هست که در فضای اینستاگرام از سوی شرکت‌های تولیدی انجام می‌شود. با اینکه اغلب آن‌ها با واکنش‌های منفی و تند مخاطبان صورت می‌گیرد، با این حال گویا آنها قصد دارند از این شیوه زننده برای دیده شدن استفاده کنند.

این خبرگزاری ها با اشاره به اینکه پیش از این شاهد تبلیغ‌های ابزاری یک برند شوینده و تولید شکلات بودیم، مدعی شد به تازگی یک برند بستنی‌سازی مشهور نیز با انتشار کلیپی واکنش کاربران مجازی را برانگیخت. در این کلیپ که یک بازیگر خانم با ظاهری نامناسب حضور دارد که با رفتارها و اداهایی کاملا اروتیک و جنسی که دقیقا تبلیغ روی آن سوار شده‌است با خوردن یک بستنی تبلیغ آن را می‌کند.

حال بر اساس جدیدترین اخبار این شرکت تولید کننده محصولات لبنی پست مربوطه را از صفحه اینستاگرام خود پاک نموده است.

: برای دریافت مشاوره درباره تبلیغ بستنی توسط یک زن در فضای مجازی جنجالی شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «تبلیغ بستنی توسط یک زن در فضای مجازی جنجالی شد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?