کد مطلب: 59569 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تبلیغ بستنی توسط یک زن در فضای مجازی جنجالی شد

تبلیغ بستنی توسط یک زن در فضای مجازی جنجالی شد

یک تبلیغ با محتوای جنسی توسط یک شرکت بستنی سازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبرساز شد 
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اخیرا انتشار ویدیوی تبلیغاتی یک شرکت بستنی سازی در فضای مجازی، حواشی متعددی در پی داشته است. این تبلیغ که با حضور یک خانم جوان انجام شده است، ویژگی هایی دارد که اعتراض برخی رسانه های رسمی و اقشار متعددی از جامعه را در پی داشته است.

در همین راستا خبر گزاری های مختلف نسبت به یک ویدئوی تبلیغاتی از سوی یک شرکت بستنی‌سازی در اینستاگرام اعتراض کرده اند. یکی از این خبرگزاری نوشت: تبلیغات ساختارشکنانه و بعضا اروتیک برخی کالاهای مصرفی در فضای مجازی دو سه سالی هست که در فضای اینستاگرام از سوی شرکت‌های تولیدی انجام می‌شود. با اینکه اغلب آن‌ها با واکنش‌های منفی و تند مخاطبان صورت می‌گیرد، با این حال گویا آنها قصد دارند از این شیوه زننده برای دیده شدن استفاده کنند.

این خبرگزاری ها با اشاره به اینکه پیش از این شاهد تبلیغ‌های ابزاری یک برند شوینده و تولید شکلات بودیم، مدعی شد به تازگی یک برند بستنی‌سازی مشهور نیز با انتشار کلیپی واکنش کاربران مجازی را برانگیخت. در این کلیپ که یک بازیگر خانم با ظاهری نامناسب حضور دارد که با رفتارها و اداهایی کاملا اروتیک و جنسی که دقیقا تبلیغ روی آن سوار شده‌است با خوردن یک بستنی تبلیغ آن را می‌کند.

حال بر اساس جدیدترین اخبار این شرکت تولید کننده محصولات لبنی پست مربوطه را از صفحه اینستاگرام خود پاک نموده است.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «تبلیغ بستنی توسط یک زن در فضای مجازی جنجالی شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?