کد مطلب:  64035 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درج تبلیغات به سرویس شورتس یوتیوب اضافه شد

درج تبلیغات به سرویس شورتس یوتیوب اضافه شد

یوتیوب سرانجام تبلیغات را به سرویس شورتس اضافه کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی،یوتیوب سرانجام تبلیغات را به سرویس شورتس اضافه کرد. سرویس شورتس در سال 2020 برای رقابت با تیک تاک معرفی شد و به کاربران اجازه انتشار ویدیوهای 15 ثانیه‌ای را می‌دهد. این پلتفرم هم‌اکنون 30 میلیارد کاربر روزانه دارد. طبق گزارشی که گوگل امروز منتشر کرد، یوتیوب در بخش درآمدزایی عملکرد ضعیفی داشته و 6.87 میلیارد دلار پر سه ماه نخست انسال درآمد کسب کرده است که کمتر از پیش‌بینی 7.48 میلیارد دلاری سرمایه‌گذاران وال استریت است. آلفابت شرکت مادر گوکل نیز با کسب درآمد 68.01 میلیارد دلار، 8 درصد افت درآمد را نسبت به سال گذشته تجربه کرده است.

گوگل در توضیح این قابلیت گفته است:
ما هنوز در ابتدای راه هستیم و به‌زودی بازخوردهای اضافه شدن تبلیغات به شورتس را دریافت خواهیم کرد تا آن را در ادامه بهبود ببخشیم.

ساندار پیچای مدیرعامل در مورد این قابلیت اعلام کرد:
همانطور که ما همیشه بهترین محصولات را ارائه کرده‌ایم در مورد شورتس نیز تمرکز خود را روی ارائه بهترین تجربه کاربری گذاشته‌ایم و حالا قصد داریم قابلیت‌های درآمدزایی آن را بهبود ببخشیم. به‌گفته پیچای، مشترکین این سرویس بیش از 700 میلیون ساعت در روز در این سرویس سپری کرده‌اند و یوتیوب قصد دارد قابلیت‌های جدید موبایلی برای این سرویس ارائه خواهد کرد که اشتراک‌گذاری محتوا و کامنت‌گذاری را در آن راحت‌تر خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره درج تبلیغات به سرویس شورتس یوتیوب اضافه شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درج تبلیغات به سرویس شورتس یوتیوب اضافه شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید