کد مطلب: 59384 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تبریک تلفنی وزیر ورزش به جواد فروغی

تبریک تلفنی وزیر ورزش به جواد فروغی

وزیر ورزش و جوانان که در دهکده بازی های المپیک توکیو حضور دارد به صورت تلفنی موفقیت و مدال طلای جواد فروغی را تبریک گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : مسعود سلطانی فر در گفتگوی تلفنی پس از قهرمانی جواد فروغی در مسابقات تیراندازی المپیک گفت: کسب اولین مدال طلای کاروان ایران در بازی‌های المپیک توکیو را تبریک می‌گویم که در روز اول بازی‌های رسمی اتفاق افتاد و آقای فروغی توانست اولین مدال طلای تاریخ تیراندازی را بگیرد. ما تا قبل از این در چهار رشته کشتی، تکواندو، وزنه برداری و دوومیدامی مدال داشتیم اما در تیراندزی نداشتیم.

او همچنین گفت: در تهران در گوش جواد فروغی گفتم که به احتمال زیاد در المپیک طلایی است. او ورزشکار مصمم و متدینی است و توانست مزد تلاش و زحمت هایش را بگیرد.

او افزود: همیشه این بحث را داشتم که با وجود این همه نیروهای مسلحی و علاقه‌مندان به تیراندازی چرا نمی‌توانیم از بین ده‌ها مدالی که در تیراندازی توزیع می‌شود حتی یک برنز بگیریم. این نکته‌ای بود که بارها طی چهار سال گذشته و در مباحث مربوط به تیراندازی می‌گفتم که خوشبختانه دوستان تلاش کردند. آقای فروغی با نتایجی که طی ماه‌های گذشته در مسابقات جام جهانی و بین‌المللی کسب کرد، نشان داد که ظرفیت کسب مدال دارد.

همچنین برخی از اعضای جامعه تیراندازی و شخصیت های ورزشی همچون علی دایی این موفقیت بزرگ را به جواد فروغی تبریک گفتند.

این نخستین مدال المپیک در تاریخ تیراندازی ایران است که توسط فروغی بدست آمد. فروغی بزرگترین ورزشکار کاروان ایران، دارای سه فرزند و پرستار است. این ورزشکار ۴۱ ساله و ایلامی بعد از کسب مدال طلا سجده شکر بر جای گذاشت و سایر ورزشکاران به او تبریک گفتند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «تبریک تلفنی وزیر ورزش به جواد فروغی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?