تبریک جنجالی لی مین هو به ازدواج پارک شین هه | آسمونی
کد مطلب: 62005 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تبریک لی مین هو به پارک شین هه

تبریک لی مین هو به پارک شین هه

لی مین هو و پارک شین هه در سریال وارثان با یکدیگر همبازی بودند و در سال 2013 یکی از پرمخاطب ترین سریال ها شناخته شده بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لی مین هو از طرف پارک شین هه برای مراسم ازدواجش کارت دعوت دریافت کرد. اما این کارت دعوت متفاوت بود که در ادامه این پست آسمونی آنرا خواهید دید.

عکس منتشر شده از لی مین هو در پیج شخصی اش
عکس منتشر شده از لی مین هو در پیج شخصی اش

لی مین هو برای ازدواج پارک شین هه و چوی ته جون کارت دعوت دریافت کرد. اما این کارت دعوت کمی متفاوت بود. لی مین هو در روز عروسی پارک شین هه در روز 22 ژانویه 2022 یک سلفی با لباس رسمی و دعوتنامه عروسی که برای وی ارسال کرده بود را در پیج شخصی اش به اشتراک گذاشت.

روی دعوتنامه لی مین هو نوشته شده بود از پارک شین هه به کیم تان که به جای نام اصلی، نام شخصیتش در سریال وارثان که "کیم تان" بود نوشته شد. مینهو هم در کپشن با استفاده از دیالوگ معروف در سریال وارثان نوشت: بهت تبریک بگم؟

این عکس وی بیش از 5 میلیون لایک گرفت و در رسانه های کره ای هم بازتاب زیادی داشت. 

لی مین هو بازیگر سریال های معروفی چون پسران فراتر از گل‌، سرنوشت، وارثان، افسانه دریای آبی و پادشاه: سلطنت ابدی می باشد. سریال 2022 او سریال پاچینکو نام دارد.

لی مین هو و پارک شین هه
لی مین هو و پارک شین هه

حواشی در مورد این دو بازیگر زیاد بود. اما هر دو آنها به رسانه ها گفته بودند که تنها با یکدیگر دوست هستند و این دوستی ادامه خواهد داشت.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تبریک لی مین هو به پارک شین هه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «تبریک لی مین هو به پارک شین هه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?