کد مطلب:  59959 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکید نماینده نطنز بر واردات واکسن توسط دولت

تاکید نماینده نطنز بر واردات واکسن توسط دولت

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بازگشایی مدارس و دانشگاه ها تنها در شرایطیکه تضمینی برای سلامتی دانش آموزان و دانشجویان وجود داشته باشد، صورت گیرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، رحمت‌الله فیروزی پوربادی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت انجام اقدامات لازم برای کنترل شیوع کرونا و کاهش آمار مرگ و میر، بیان کرد: امروز ما در شرایطی هستیم که نیاز به واردات واکسن از خارج کشور داریم و تلاش دولت نیز بر این است تا با واردات واکسن هرچه سریع تر اقشار مختلف جامعه را واکسینه کند.

وی در ادامه اظهار کرد: اما در واردات واکسن مباحثی نظیر هزینه های واردات واکسن و همچنین حمل آن وجود دارد که کار را تا حدی سخت می کند، اما امروز برای جلوگیری از روند رشد آمار مرگ و میر و واکسینه کردن اقشار جامعه به منظور ادامه بقای اقتصادی و زندگی روزمره مردم نیاز داریم دولت توجه ویژه ای به بحث واکسیناسیون داشته باشد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز نیز رئیس جمهور این تاکید را دارد و امیدواریم در بازه زمانی سه ماهه بتوانند با وارد کردن واکسن مورد نیاز جامعه، مردم را از خطرات این بیماری حفظ کنند. در بحث بازگشایی مدارس و دانشگاه ها اگر مسئولان به این نتیجه رسیدند که تضمینی برای عدم شیوع گسترده این بیماری وجود دارد یا امکان واکسیناسیون دانش آموزان و دانشجویان وجود دارد باید بازگشایی صورت گیرد.

فیروزی پوربادی در پایان تاکید کرد: اما اگر سلامتی دانش آموزان و دانشجویان در خطر باشد باید صبر کرد و پس از مهیا شدن شرایط، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها دنبال شود.

نظر خود را درباره «تاکید نماینده نطنز بر واردات واکسن توسط دولت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید