مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61533 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکید نماینده شهر تهران بر ایجاد روحیه حاج قاسم در مدیران

تاکید نماینده شهر تهران بر ایجاد روحیه حاج قاسم در مدیران

نماینده مردم تهران در صحن علنی مجلس بر لزوم ایجاد روحیه و منش حاج قاسم سلیمانی در میان مدیران کشور تاکید کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمد اسماعیل کوثری، نماینده شهر تهران در مجلس شورای اسلامی با گرامی داشتن یاد و خاطر سردار سلیمانی گفت: حاج قاسم کاری کرد که ابعاد مختلفی داشت. حاج قاسم تفکر فداکاری که برخاسته از عاشورا بود و انگیزه الهی، ایثارگری، شجاعت، مردم داری و ولایت مداری را در کنار هم گذاشت تا هر روز بشتر با نفس خود مبارزه کند، به همین دلیل توانست تمام فشارها را تحمل کند.

کوثری در ادامه تاکید کرد: از سال 59 که سردار سلیمانی وارد جنگ شد، مسیر مبارزه را ادامه داد و پس از آن مبارزه با اشرار را در نیروی قدس در افغانستان تا رسیدن به مبارزه با داعش دنبال کرد تا به مقام شهادت رسید. ما هیچ موقع خستگی در سردار سلیمانی نمی دیدیم و هر روز نسبت به روز قبل با انگیزه تر، محکم تر و مصمم تر بود.

نماینده شهر تهران با تاکید بر پیاده سازی خط مشی و ذهنیت سردار سلیمانی در میان مدیران داخلی گفت: انسانی که این چنین فداکاری می کند، مردم نیز اینگونه او را در دل خود دوست داشته و ایشان را بدرقه می کنند. حاج قاسم تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشت. لذا اگر می خواهیم کشور پیشرفت کند باید در همه حوزه ها چنین مدیرانی داشته باشیم.

در پایان وی با اشاره به اینکه آشنایی با سردار سلیمانی در عملیات های جنگی برای او افتخاری است به بیان یک خاطره کوتاه پرداخت و گفت: بنده چند ماه قبل از شهادت ایشان سفری به استان کرمان داشتم تا در یکی از یادواره های شهدا شرکت کنم، در هواپیما ما باهم بودیم و وقتی از هواپیما پیاده شدیم ایشان منتظر ماند تا برای بنده ماشین برسد. در این فاصله در بیرون سالن فرودگاه ما باهم قدم می زدیم که ایشان وارد جمعی از رانندگان تاکسی که حدود 20 نفر بودند، شد و با هر کدام از آنان تک به تک سلام و احوال پرسی کرد تا اینکه ماشین رسید و من از ایشان جدا شدم.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تاکید نماینده شهر تهران بر ایجاد روحیه حاج قاسم در مدیران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تاکید نماینده شهر تهران بر ایجاد روحیه حاج قاسم در مدیران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید