استقبال فرمانده کل ارتش از ناوگروه 75ام نیروی دریایی ارت | آسمونی
کد مطلب: 59981 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرلشکر موسوی: نیروی دریایی ارتش، استکبار جهانی را دچار ابهام راهبردی کرد

سرلشکر موسوی: نیروی دریایی ارتش، استکبار جهانی را دچار ابهام راهبردی کرد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ماموریت راهبردی ناوگروه هفتاد و پنجم نیروی دریایی، استکبار جهانی را دچار ابهام راهبردی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز در مراسم استقبال از ناوگروه هفتادوپنجم نیروی دریایی ارتش، اظهار کرد: بعد از پیام بزرگوارانه و محبت آمیز رهبر معظم انقلاب و گزارش ممتاز فرمانده ناوگروه جای کلام دیگری در این مراسم بسیار مهم باقی نمی ماند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ماموریت راهبردی ناوگروه هفتاد و پنجم نیروی دریایی، استکبار جهانی را دچار ابهام راهبردی کرد.

وی ادامه داد: همه به خاطر دارند که فرماندهی معظم کل قوا برای اولین بار در آذر سال 90 ایده رفتن به اقیانوس اطلس را تایید کردند و در آذر 95 مجددا بر این مسأله تاکید کردند و اینک خدای بزرگ را شاکریم که به دریادلان ایران توفیق داد دماغه امید نیک را در بدترین شرایط جوی و عملیات سیاسی و روانی دشمن دور بزنند و وارد اقیانوس اطلس شوند و فرمان مقام معظم رهبری را اجرایی کنند.

وی تصریح کرد: این ماموریت تاریخی در استقلال کامل و به برکت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و تدابیر فرمانده کل قوا، با درایت، هوشمندی دانش، استقامت، شجاعت و اقدام جهادی نیروی دریایی محقق شد و گامی مهم در تحقق اهداف گام دوم انقلاب تلقی می شود.

امیر موسوی تاکید کرد: این اقدام راهبردی نیروی دریایی استکبار جهانی و در راس آنها تروریست های آمریکایی را دچار ابهام راهبردی کرد. اجرای این ماموریت به استکبار جهانی نشان داد حرف حق مردم ایران قدرت یافته و هیچ مانعی قادر به توقف اراده این ملت برای خیزش تمدنی به سوی دریا نیست. تحریم های حداکثری توان ما را بیشتر کرده است.

وی در پایان از فرماندهان فعلی و سابق نیروی دریایی برای تحقق این ماموریت تشکر کرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سرلشکر موسوی: نیروی دریایی ارتش، استکبار جهانی را دچار ابهام راهبردی کرد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «سرلشکر موسوی: نیروی دریایی ارتش، استکبار جهانی را دچار ابهام راهبردی کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?