کد مطلب: 60779 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکید ابراهیم رئیسی بر کنترل بازار و قیمت ها

تاکید ابراهیم رئیسی بر کنترل بازار و قیمت ها

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح امروز و به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور برگزار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح امروز به ریاست آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و تیم ویژه اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد.

در بخشی از این جلسه وزیر صنعت، معدن و تجارت به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط ستاد تنظیم بازار درباره کنترل قیمت ها خصوصا کالا های مصرفی و خوراکی پرداخت.

لازم به ذکر است که در جلسه شب گذشته ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست آقای رئیسی که در تاریخ 30 آبان 1400 برگزار شد، گزارش دیگری از وضعیت کنونی شاخص های کلان اقتصادی کشور و فرآیند و چگونگی تنظیم بازار ارائه شده بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در این گزارش وزیر صنعت، معدن تجارت با تشریح اقدامات صورت گرفته توسط ستاد تنظیم بازار جهت تنظیم وضعیت بازار و قیمت ها، این اقدامات صورت گرفته را موثر و کارآمد توصیف کرد.

در این میان آیت الله سید ابراهیم رئیسی با تاکید بر ضرورت ایجاد ثبات در بازار و کنترل قیمت ها، پایداری و تداوم اجرای تصمیمات اتخاذ شده توسط ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و همچنین ستاد تنظیم بازار را لازم و ضروری دانست.

در انتهای این جلسه، گزارشی از وضعیت قیمت خودرو و. روند افزایش محصولات تولیدی داخل ارائه شد و راهکار هایی جهت تقویت تولید، کنترل قیمت ها و همچنین بهره وری از سرمایه های داخلی جهت پیشرفت کارخنجات داخلی عنوان و بررسی شد.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تاکید ابراهیم رئیسی بر کنترل بازار و قیمت ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?